MAKALELER

Piyano Çalmayı Nasıl Öğrenirim? Piyano, geçmişten bugüne, tarihin en eski enstrümanlarındandır. Çıkardığı kusursuz ses ile müziğe kattığı mükemmel tınının yanı sıra piyanonun geniş ses aralığı nedeniyle oldukça meşakkatli bir öğrenme süreci vardır.
Piyano Dersi İstanbul Hayatın keşmekeşliği içerisinde müzikle biraz olsun nefes almak isteyenler için piyano kursu İstanbul seçeneklerini siz okuyucularımıza sunuyoruz.
Keman Dersleri Keman her ne kadar Türk kültürüne ait olmasa da, hemen hemen herkesin sesi ve tonlarına hayran kaldığı bir enstrümandır.
Basketbol Okulları Basketbol kurslarında çalışmalar; basketbol branşından kendini ispatlamış, işlerinin ehli eğitmenler aracılığıyla yürütülmektedir. Bazı kurslarda eğitmenler kişiye özgü antrenman programları da oluşturabilmektedir.Çocuğunuz birçok genç basketbol aşığı gibi, İstanbul, Ankara, İzmir basketbol okulları başta olmak üzere, ülkenin dört bir yanında bulunan basketbol kurslarından birine giderek sevdiği sporu, bir yaşam biçimi haline getirebilir.
İzmir'de Piyano Dersi Veren Kurslar İzmir Erturgut Sanat Merkezi; tamamı alanında uzman, konservatuvar mezunu eğitmenleri ile hem çocuklara hem de yetişkinlere bilgisayar donanımlı sınıflarda piyano dersi vermektedir. Öğrenci odaklı eğitim veren sanat merkezi, kişiye özel piyano programları ile öğrenciler kısa sürede piyano çalabilmenin keyfini yaşarlar. Ayrıca sanat merkezinde yapılacak derslerin gün ve saati dersi alacak kişilerin isteğine bırakılır. Erturgut Sanat Merkezi uygun piyano kursu ücretleri ve uzman kadrosuyla öğrencilerine hep kaliteli hizmet sunmaktadır.