Veliler İçin

Hikayemiz ;

Dogruokul.com, 2014 yılında kızı için anaokulu araştırması yapan girişimci bir baba tarafından kuruldu. Arkadaşlarından duyduğu okulları online olarak arayıp, etrafında henüz bilmediği okulları keşfedip, kendi kriterlerine uygun "doğru okul"ları inceleyebileceği bir platform hayal etmişti ve dogruokul.com bu fikirle hayata geçti.

 

Açıldıktan kısa süre sonra, sizlerin ilgisiyle kısa sürede ayda 100.000'den fazla veli tarafından kullanılan bir portal haline geldi. Her gün binlerce veli okullarla iletişime geçiyor ve her sene yüzlerce veli, dogruokul.com aracılığıyla ilgilendiği okullara kayıt yaptırıyor.

 

Nasıl Kullanılır ?

Dogruokul.com'da aradığınız eğitim seviyesine göre, bulunduğunuz lokasyona göre yakınınızdaki okulları listeleyebilir ve harita üzerinde görebilirsiniz. Aynı zamanda öğretilen yabancı dile ve okulun fiziksel imkanlarına göre de detaylı bir arama yapabilirsiniz.
Buna ek olarak aramanızı özel okul teşvik kapsamında olan okullarla sınırlandırabilirsiniz.

 

Arama kriterlerine uyan okullara tek tek inceleyip, dilerseniz eğitim felsefesi, okul ücretleri, bursluluk imkanları, erken kayıt avantajları veya kampüs hakkında bilgi almak için bilgi formunu doldurup, okul yetkililerinin sizi bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.

 

Kurucu
Ozan YAĞCI


Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım