YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN

Çekmeköy Liv Koleji

Liv Koleji Çekmeköy
İstanbul Anadolu Yakası
İngilizceYabancı Dil
2018 Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

Liv Koleji Çekmeköy

 

Liv Koleji Çekmeköy 2017 yılında, bünyesinde Liv Hospital, Medical Park, VM Medical Park hastanelerini barındıran Türkiye’nin önde gelen sağlık grubu MLP Care Grup'un ve İstinye Üniversitesi’nin Mütevelli Heyeti Başkanı Muharrem Usta liderliğinde kurulmuştur.

İstinye Üniversitesi desteği ulusal ve uluslararası akademik danışma kurulunun çalışmalarıyla eğitim modelleri oluşturulan Liv Koleji öğrenci ve çalışanlarına 21. Yüzyıl standartlarında bir yaşam ve öğrenme ortamı sunma, Türkiye’de ve dünyada ilham veren örnek bir eğitim kurumu olma vizyonuyla yola çıktı.


Liv Koleji'nin ilk kampüsü 2018-2019 Eğitim-Öğretim döneminde Çekmeköy’de öğrencileriyle buluşarak eğitim hayatına başladı.

Liv Koleji Çekmeköy kampüsü, modern binası, akıllı ve çevre dostu mimarisi, yeşil alanları, spor alanları, teknolojik altyapısı, laboratuvarları ve fiziki donanımıyla Liv Koleji'nde öğrenciler ve öğretmenlerine ayrıcalıklı bir dünya sunmaktadır.
 

Liv Koleji Çekmeköy fiyatları, bursluluk sınavı, eğitim felsefesi ve kampüs hakkında bilgi ve/veya Liv Çekmeköy kampüsünden randevu almak için lütfen bilgi formunu doldurun.

 

Liv Koleji Çekmeköy Değerleri & Hedefler

 

Okulumuz niteliğe değer verir. Hedefi nitelikli bireyler yetiştirmektir.
 

Başarı standardı üç temel konuda niteliğe verilen öneme dayanır: eğitimin içeriği, eğitimciler, eğitim ortamı.
 

Bilimin gücüne değer verilir.
 

Akademik gelişmeleri, dünyada kabul gören eğitim sistemlerini, eğitimde yenilikçi yaklaşımları takip eder. nde uygulanan eğitim sistemi bilimsel araştırma ve veriye dayalı modeller üzerine kurulur.
 

Nitelikli eğitim ancak nitelikli eğitimciyle mümkün olabilir.
 

Eğitimcilerinin mesleki gelişimlerini destekler; eğitimcilerin kendilerini ve mesleki becerilerini geliştirmeleri için fırsatlar sunar. 
 

Okulumuzda nitelikli eğitim özel oluşturulan eğitim ortamı ile desteklenir.

 

Öğrenciler kendileri için özel olarak oluşturulan eğitim ortamlarında, bilim, teknoloji, dil, sanat, oyun ve spor ile iç içe geçmiş, duvarsız eğitim anlayışıyla yetişir.
 

Her birey farklıdır; öğrencilerin bireysel özellikleri göz önünde bulundurularak potansiyelini gerçekleştirmesi sağlanır.
 

Öğrenciler uygulanan bireysel öğrenme temelli eğitim anlayışı ile her öğrencinin öğrenme resmi çekilir ve eğitim hayatı boyunca ona fayda sağlayacak bireysel öğrenme becerisi geliştirmesi ve öğrenmesinin sorumluluğunu alması sağlanır.
 

Öğrenci en büyük değerdir; öğrencilerin çok yönlü, özgür ve özgün bireyler olarak yetişerek hayata hazırlanmaları hedeflenir.
 

Okulumuzun merkezinde öğrenci vardır. Yapılan tüm akademik, sosyal ve kültürel çalışmalar öğrenciyi merkeze alır ve onu çok yönlü, sportmen, sağlıklı, entelektüel becerileri gelişmiş, daha iyi bir dünya için fark yaratacak şekilde yetişmesini hedefler.
 

Dünyaya ve hayata değer katmak için çalışır; öğrencilerini de bu anlayışla hayata hazırlar.
 

Yaşadığı çevrenin değerini bilen; ailesine, ülkesine, topluma ve insanlığa değer katmayı hedefleyen bireyler yetiştirmek için öncelikle kendi alanında öncülük etmek için çalışan, öğrencilerine ve çalışanlarına örnek olarak onlara ilham verebilmeyi hedefler.
 

Sürdürülebilir başarıya inanır; öğrencilerinin farklı alanlarda başarıya ulaşmalarını destekler.
 

Başarı çok katmanlı bir yolculuktur. Bir öğrencinin akademik başarıları yanında, kendisini geliştirmesinin sorumluluğunu alması, merakını kaybetmeden dünyayı keşfetmeyi hayat tarzı haline getirmesi, yeniliklere ve farklılıklara açık ve hazır olması da sürdürülebilir başarının şartları olarak kabul edilir ve desteklenir. 

 

Liv Koleji Çekmeköy Fiyatları

EĞİTİM

Liv Koleji Çekmeköy - Eğitim
 

Liv koleji Çekmeköy olarak öncelikle eğitim öğretim sürecinde yüksek uluslararası tecrübeye sahip kadromuzla yola çıkmış olmamız, öğrenci odaklı, 21. yy becerilerini benimseyip öğrencilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp kendilerini keşfetmelerine olanak sağlamayı ve tam donanımlı bir eğitim öğretim sunmayı hedeflemekteyiz.
 

Bu hedefler ışığında dünyadaki tüm eğitim sistemlerini ve dünyanın en iyi özel okulları arasına girmiş kurumları araştırarak İstinye Üniversitesi akademik birikiminden yararlanarak ve ülkemizin seçkin eğitimcilerinden oluşan Akademik Danışma Kurulumuzun gözetiminde yüksek nitelikli eğitim hizmetini sunan eğitim modellerimizi ve eğitim ortamımızı oluşturduk.
 

Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul aşamalarında eğitim öğretimde en önemli beklentimiz öğrencilerimizin her birinin keşfettikleri becerilerini kullanmada birer lider konumunda olmaları, ülkemizin ve dünyanın nitelikli insan kaynağına katkıda bulunmalarıdır.
 

Eğitime bakış açımız; öğrencilerimizin ilgi, merak ve ihtiyaçlarını anlayabilecekleri ortamları yaratarak, yüksek motivasyonlu eğitim ortamlarında, sorumluluğu kendilerinin alabileceği, çözüm üretme becerileri geliştirebilecekleri ve deneyerek, yaşayarak ve en önemlisi mutlu olarak ilerleyebilecekleri ortamların içinde bulunabilmelerini sağlamaktır.

Ort. Sınıf Mevcudu 24

FİZİKSEL İMKANLAR

Açık Basketbol Sahası
Akıllı Sınıf
Bahçe
Bilgisayar Laboratuvarı
Çok Amaçlı Salon
Fen ve İnnovasyon Laboratuvarı
Görsel Sanatlar Atölyesi
Kapalı Spor Salonu
Kodlama Robotic Atölyesi
Kütüphane
Müzik Atölyesi
Oyun Parkı
STEM Maker Lab
Teknoloji Sınıfı

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

Liv Koleji Çekmeköy Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Liv Koleji Çekmeköy yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Liv Koleji Çekmeköy İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

ETİKETLER

 
Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım