YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir İlkokulu
İstanbul Anadolu Yakası
İngilizceYabancı Dil
2015 Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

 Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir İlkokulu
 

Değerli Anne-Babalar,

Kurulduğu günden bugüne sayısız öğrenci yetiştiren ve mezun veren Eyüboğlu Eğitim Kurumları; 2015-2016 eğitim-öğretim yılına Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir Kampüsü ile başlayacak olmanın gururunu yaşıyor.

Kampüsümüzün, kurucumuz Dr. Rüstem Eyüboğlu’nun değerli eşi, 1999-2010 yılları arasında Eyüboğlu Eğitim Kurumları Genel Müdürlüğünü yapan eğitim liderimiz Burçak Eyüboğlu’nun adını taşıyacak ve yaşatacak olması bizleri ayrıca gururlandırıyor.

Öğrencilerimiz, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatıyla birlikte uyguladığımız Uluslararası Bakalorya Programları ile dünya standartlarında eğitim alırlar. Bunun bir sonucu olarak Eyüboğlu öğrencileri; kendine güvenen, en ileri bilgiler ile donatılmış, yaratıcı, girişimci, araştırmacı, yenilikçi, anadilini çok iyi kullanan, çift dilli, çağdaş, ulu önder Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına bağlı, toplumsal değerlerine ve kültürüne sahip çıkan, farklı bakış açıları ile farklı kültürlere değer veren, uluslararası bilince ve 21. yüzyıl becerilerine sahip bireyler olarak yetişirler. Öğrencilerimiz sürekli ve etkin bir öğrenme ortamında elde ettikleri bilgiler ile her yıl hem ulusal hem de uluslararası yarışmalarda dereceye girer, büyük başarılara imza atarlar.

Okulumuzda aldıkları eğitimin sonucu olarak öğrencilerimiz Eyüboğlu’ndan mezun olduklarında; akademik ve sosyal yönden başarılı, ulusal ve uluslararası alanda her zaman en önde gelen, dünya vatandaşı bireyler olarak toplumda yer alırlar.

Öğrencilerimizin akademik, sosyal ve duygusal gelişimleri eğitim felsefemizin en önemli unsurlarıdır. Okulumuzda eğitim-öğretim, öğrencilerin farklı ihtiyaçları olduğu bilinciyle onların hazır bulunuşluk seviyelerine, ilgi alanlarına ve öğrenme şekillerine hitap edecek şekilde planlanır ve uygulanır. Öğrencilerimizin sosyal gelişimlerinde çok önemli olduğuna inandığımız sosyal etkinlik ve kulüp çalışmaları kapsamında öğrencilerimiz her yıl kendi ilgi ve istekleri doğrultusunda kulüplerini seçer ve çalışmalarını sürdürürler. Bu eğitim yolculuğunda öğrencilerimizin yanında onlara her zaman destek veren psikolojik danışmanlarımız, alanlarında uzman, güler yüzlü, sabırlı ve deneyimli öğretmenlerimiz yer alır.

Öğrencilerimizin uluslararası standartlarda eğitim alacağı Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir Kampüsümüz 7.500 metrekare okul alanı, 2.200 metrekare bahçe alanından oluşur. Kampüs; ikişer adet tam donanımlı fen ve bilgisayar laboratuvarı, resim ve müzik atölyeleri, yarı olimpik yüzme havuzu, konferans salonu, 250 metrekare kütüphanesi, 3 adet spor salonu, bale ve dans salonları, kapalı oyun ve öğrenme alanları ile öğrencilerin ihtiyaç duyacağı her türlü olanağa sahiptir. Okulumuzda sürekli olarak bulunan deneyimli hemşiremiz ve tüm okullarımızdan sorumlu kurum doktorumuz öğrencilerimizin sağlığıyla ilgili ayrıntıları yakından takip eder, veli ve idarecileri bilgilendirirler. 10 bin metrekarelik tüm açık ve kapalı alanlarımız iç ve dış kamera sistemi ile kayıt altına alınır, güvenlik görevlilerimiz ile okul güvenliğimiz 24 saat sağlanır.

Eğitim programımızı ve okulumuzu daha yakından tanımak, detaylı bilgi almak ve idarecilerimiz ile tanışmak üzere sizleri okulumuza bekleriz.

Saygılarımla,
Firuze VANLIOĞLU

Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir İlkokulu Fiyatları

Ort. Sınıf Mevcudu 24

FİZİKSEL İMKANLAR

Açık Basketbol Sahası
Akıllı Sınıf
Akıllı Tahta
Bahçe
Bilgisayar Laboratuvarı
Halı Saha
Kapalı Spor Salonu
Kütüphane
Oyun Parkı
Spor Merkezi
Teknoloji Sınıfı
Tenis Kortu
Yemekhane

SPOR & SANAT KULÜPLERİ

Basketbol
Futbol
Gezi
Görsel Sanatlar
İngilizce
Masa Tenisi
Müzik
Satranç
Seramik Kulübü
Taekwondo ve Karate
Tenis
Tiyatro
Voleybol
Yüzme
Zeka Oyunları

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir İlkokulu Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir İlkokulu yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Burçak Eyüboğlu Batı Ataşehir İlkokulu İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

ETİKETLER

 
Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım