YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Kampanyalı Fiyat Bilgisi ve Sorularınız İçin OKUL SİZİ ARASIN

Arsu Güzel Sanatlar Akademisi, Fenerbahçe

Arsu Güzel Sanatlar Akademisi
İstanbul Anadolu Yakası
Dans
Müzik
Tiyatro
Kuruluş Yılı
KURS BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

Arsu Güzel Sanatlar Akademisi

 

Her insanın içinde varolan, keşfedilmiş ya da keşfedilmemiş üstün özgünlüğü doğru yöntemleri uygulayarak ortaya çıkartmak ve kişinin özgüvenini besleyerek kendinden, hayatından yarattıkları ürettikleri yoluyla zevk almasını sağlamasını amaçlıyoruz.

 

Unutmamalıyız ki katı yöntemler, her ne kadar en üst düzey eğitim birimleri dahi olsa bile, bireyin özgüvenini sarsarak kişinin gelişmesini durdurup, belki de varolan yeteneğini derinlere gömebilir. Hep doğru bilinen tek düze metodlar yaratıcılığı yok ederek, bireyin yenilik yapma arzusunu olumsuz tepkilerden korku duyulması sebebiyle engelleyebilir. Çünkü hayali gerçeğe dönüştüren en temel şey olan inanç zarar görür. Oysa ki başarının en önemli unsuru inanç; sanatın gereği ise yaratıcılıktır.

 

İnsanoğlu ancak kendini gerçekleştirebildiğinde gerçek anlamda var olur ve ölümsüzleşir. Arsu Guzel Sanatlar’da esas olan amaç, öncelikle her insana bahşedilmiş estetiği bireyin farketmesini sağlamak, bireye özgü eğitimle kişinin kendi duygulanım ve düşünüşünde yoğurarak, onu geliştirmek ve mükemmeliğe eriştirerek, icra edilen sanat eserini diğerlerinin duygulanım ve düşünüşüne sunmaktır. Bu gerçek anlamda varoluştur; insanın kendini mükemmelleştirmesi, dış dünyaya herkesin anlayabileceği bir dilde ifadesi, özgürlüğü ve ölümsüzlüğüdür..

 

Sanat, insanın yaşamda erişebileceği en yüksek entellektüel ve ruhsal seviyeye ulaşmanın yoludur.

Arsu Güzel Sanatlar Akademisi Fiyatları

EĞİTİM

Sanat eğitiminde dünya standartlarını ülkemize getirme vizyonuyla kurulan ARSU Güzel Sanatlar Akademisi, yurt dışındaki akademik oluşumlarla işbirliği içerisinde olup; uluslararası standartlara uygun, alternatif eğitim metodu ve programlarla kişiye özel, sanat eğitimi sunmayı amaçlamaktadır.

 

Akademi, yüksek öğretim kurumları, üniversite ve konservatuar öğretim görevlilerinden oluşan kadrosuyla en yenilikçi eğitim yöntemleri doğrultusunda sürekli gelişimi hedef almaktadır. Her yaş grubuna özel ve amaca yönelik programlarla sanatın her dalında eğitim veren, bilgiyi pratikle yoğurarak çeşitli etkinliklerle herkesin kendini deneyimleyebileceği bir platform sağlayan özel bir eğitim kurumudur. Deniz ve ufka bakan konumu ile doğanın, canlılığın ve sanatın buluştuğu nadir merkezlerden biridir. Temel ilkesi, tek bir sisteme bağlı kalmaksızın, öğrencilerine yurt içi ve yurt dışında konservatuar, güzel sanatlar üniersitelerinde öğrenim görebilme olanağı sunmak, uluslararası sertifika ve diploma programları başta olmak üzere farklı program seçenekleri ile kişiye en uygun ve en doğru eğitimi verebilmektir.

FİZİKSEL İMKANLAR

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

Arsu Güzel Sanatlar Akademisi Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Arsu Güzel Sanatlar Akademisi yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Arsu Güzel Sanatlar Akademisi İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, KURSYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN
Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım