YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Okul Öncesi

Boğaziçi Yıldızlar Anaokulu

1
  Boğaziçi Yıldızlar Anaokulu
  İstanbul Anadolu Yakası
  İngilizceYabancı Dil
  2009 Kuruluş Yılı
  OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okula ait mesafe bilgisi bulunmamaktadır.

  TARİHÇE:


  Boğaziçi Yıldızlar Anaokulu Okul Öncesi Eğitime ilk olarak 2009-2010 yılında Altunuzade Şubesinde merhaba dedi. Çocuklarımızın dış dünyaya ilk adım attıkları bu yeni yuvalarında hayata güvenle hazırlanmaları, dil, el, beden, akıl ve ahlaki değerler gelişimlerini en iyi şekilde tamamlamaları iyi bir donanımla ilköğretime başlamaları için elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışmaktayız.

   

  3 Yıllık zaman süresinde çocuklarımızla on –onbeş yıllık anaokullarından daha çok güzellikleri paylaştık. Veli ve çocuklarımızla birçok ilklere imza attık. Üç yılda 3 mezuniyet töreni ve birçok kutlama töreni gerçekleştirdik. Hiçbir fedakârlıktan kaçmadık, Şirket anlayışıyla değil aile anlayışıyla çalışmaktayız. Bu çocukların Allah’ın bize bir emaneti olduğunu, eğitimlerinden hep birlikte sorumlu olduğumuzu farkındayız. Biz çocuklarımızla ve velilerimizle el ele bu güzellikleri yaşamaya Allah’ın izniyle devam etmek istiyoruz. 

  MİSYONUMUZ:


  Aile içerisinde başlayan gelişim ve eğitimin aile sonrasındaki bölümünde çocuklarımızın sevgiyle, özenle, yaşayarak ve oyunayarak hayatı öğrenmeleri, ahlaki ve vicdan değerlerini en üst seviyede geliştirmek, yeni deneyimler kazanmalarını sağlamak için sıcak, güvenli ve temiz bir yuva ve eğitim sunmak temel prensibimizdir.

  AMACIMIZ:


  Yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitimlerini mutlu sürdürmeleri için ‘DOSTLUKSEVGİMİZİ, BİLGİMİZİ ve HOŞGÖRÜMÜZÜ’ onlarla paylaşıyoruz. Çocuklarımıza sımsıcak sevgi dolu bir yuva vaadediyoruz. Çocuklarımızın okul ortamında düzgün davranış modellerini öğrenmesi, kendine güven duyması, öz bakım, ince kas, motor hareketlerinin geliştirilmesi, akranlarıyla ve öğretmenleriyle uygun iletişim kurmayı öğrenmeleri, görsel-işitsel, el - vücut - dil becerilerinin arttırılması ve sosyalleşmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

   

  Bir çok ana okulunun dikkat etmediği veya önemsemediği yada maliyetinden kaçtığı beslenme maksimum düzeyde önemsenmekte ve Bu konu (Emekli Uzman Hemşire Olan) Kurucu Müdürümüz tarafından birebir takip edilmektedir. Yemeğin çocuk beslenmesine uygunluğu, ağız tadına uygunluğu, her zaman taze ve yerinde pişiriliyor olması kadar bizler için önemli olan diğer bir husuta kullanılan malzeme, yağ,et ve süt ürünlerinin hassasiyetlerimize uygun, temiz ve güvenilen kurumlardan temin edilen mahsursuz ürünlerden seçilmesidir.   Sağlıklı bir nesil temel ilkemizdir.

  SEVGİ DOLU SICAK YUVAMIZDA EĞİTİMEĞİTİM FELSEFEMİZ:

  Eğitim sistemimiz; çocuklarımızın ileriki yaşlarda göreceği Milli Eğitim Bakanlığının da öğretim programında yer alan Çoklu Zekâ Kuramı üzerine kurulmuş olup, öğrenci merkezlidir. Çocukların gelişimi dikkatle izlenir, desteklenmeye ihtiyaç duyulan kısımlar birebir ilgiyle geliştirilir. Grup çalışmalarında zekânın ön plana çıkması hedeflenmektedir. Yetenekleri keşfedilerek desteklenir ve aileyle paylaşılır. Uygulamalı eğitim (yaparak, yaşayarak öğrenme) en önemli ilkelerimizden biridir. Çocukların ilgi alanlarını göz önünde bulundurarak buna uygun eğitim programı yapılandırırız. Çocukların bireysel gelişimini, sosyalleşmesini, kendini ifade edebilmesini, yeni bilgiler öğrenmesini ve bunları paylaşmasını sağlayacak çeşitli aktivitelerimiz bulunmaktadır. Eğitim programlarımız yıllık olarak hazırlanır ve çocuk okula başladığı ilk günden itibaren siz değerli velilerimize sunulmaktadır. 
   

  Boğaziçi Yıldızlar Anaokulu Fiyatları

  İNDİRİMLER

  KAYIT BİLGİLERİ

  Güncel fiyatlar için lütfen iletişime geçin.

  Yaş Grubu 3 - 6
  Ana Sınıfı

  FİZİKSEL İMKANLAR

  Bahçe
  Çok Amaçlı Salon
  Oyun Parkı

  ETKİNLİKLER

  Bale
  Binicilik
  Denge ve Hareket
  Drama
  Görsel Sanatlar
  Halk Dansları
  Jimnastik
  Modern Dans
  Müzik
  Yüzme

  FOTO/VİDEO

  YEMEK

  Organik Beslenme

  Boğaziçi Yıldızlar Anaokulu Yorumları

  1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
  2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
  3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
  4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

  Boğaziçi Yıldızlar Anaokulu yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
   
  0 Yorum
  Akademik Başarı
  Yabancı Dil Eğitimi
  Eğitim Kadrosu
  Kampüs Olanakları
  Spor/Sanat Kulüpleri
  Okul/Veli İlişkisi

  Boğaziçi Yıldızlar Anaokulu İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

  İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN