YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
BİLGİ
FORMU

Mektebim Koleji Silivri Fen Lisesi

1

Mektebim Koleji Silivri Fen Lisesi

Silivriİstanbul Avrupa Yakası
İngilizce Yabancı Dil
Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

Mektebim Koleji Silivri Fen Lisesi

 

Başarı, varılacak yerden çok bir yolculuk biçimidir. Bu yolculuğa Özel Mektebim Okulları Fen Lisesi ile çıkmak, ayrıcalığı ve güveni yaşamak demektir. Silivri’nin ilk özel Fen Lisesi olan okulumuz, kaliteli ve çağdaş eğitimin öncü markası olmayı kendine ilke edinerek yola çıkmıştır.

 

Çağdaş eğitimin amacı; öğrencilerin bedensel, psikolojik ve toplumsal yönlerden bir bütün olarak devamlı bir şekilde gelişmelerine, topluma aktif olarak uyum sağlayabilecek mutlu, kendine güvenli ve üretken bireyler olarak yetişmelerine ortam sağlayarak yardım etmektir. O halde öyle bir eğitim ortamı yaratmalıyız ki, öğrencinin bu eğitim ortamının, bahsedilen amaçları hayata geçirmek konusunda kendisini her yönüyle bir bütün olarak geliştirmesi mümkün olsun.

 

Temel bilimler, anadil, yabancı dil öğretimi, sportif ve sanatsal çalışmalarla, öğrencilerimize akademik alt yapı kazandırmanın yanında kültürel ve sanatsal estetik dünya görüşlerine katkı sağlayabilecek ileri seviyede uzmanlaşmış tecrübe sahibi eğitimcilerle öğrencilerimizin gelişimini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

 

Temel amaçlarımız: bireyi iyi meslek sahibi yapacak yükseköğretim kurumuna hazırlamak, toplumsal uyumunu sağlamak, kendisini geliştirme olanakları vermek, toplumun düzenini ve sürekliliğini sağlamak, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, nitelikli ve yaratıcı insan gücü yetiştirmektir. Amaçlarımızın ne denli karmaşık ve güçlüklerle dolu bir süreci kapsadığının farkındayız. Mektebim okulları olarak üstün ve nitelikli akademik kadromuza, kampüs imkanlarımıza, yabancı dil ve fen laboratuvarlarımıza, çağdaş eğitimin gerektirdiği en son teknoloji ve ergonomik unsurlarla donatılmış interaktif sınıf ortamlarımıza ve öğrencilerin her birinin gelişimsel ve akademik özelliklerini dikkate alarak yürütülen profesyonel rehberlik servisimize, her öğrenciyi ayrı ayrı ele alan ve çok faktörlü olarak öğrenci takibine dayayan öğrenci koçluğu sistemimize ve hepsinden önemlisi öğrenci merkezli eğitimi kurumsal kültür haline getirmiş eğitim anlayışımıza güveniyoruz.

 

Mektebim Okulları kaliteli eğitimin simgesidir. Bu simge altında buluşmak ve geleceğin aydınlık insanlarına rehber olmak dileğiyle.

ÜCRETLER

FİZİKSEL İMKANLAR

Açık Basketbol Sahası
Bilgisayar Laboratuvarı
Kütüphane
Spor Merkezi

Spor/Sanatsal Faal.

Basketbol
Görsel Sanatlar
Müzik Kulübü
Satranç
Tiyatro

Yemek Listesi

Organik Beslenme

Mektebim Koleji Silivri Fen Lisesi Yorumlar

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

İLETİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN