YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN

Mektebim Silivri Fen Lisesi

1

  Mektebim Koleji Silivri Fen Lisesi hakkında sorularınız için bilgi formunu doldurun.

  Silivriİstanbul Avrupa Yakası
  İngilizceYabancı Dil
  Kuruluş Yılı
  OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

  Mektebim Silivri Fen Lisesi

   

  Mektebim Okulları, adını Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu “Millet Mektepleri”nden almış olup, eğitimde kalite anlayışını ve yenilikçi vizyonunu Türkiye'nin her noktasına ulaştırmak için yola çıkmış bir eğitim kurumudur. Mektebim Okulları anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde olmak üzere, Türkiye çapında 52 farklı kampüste toplam 165 özel okulla eğitim vermektedir.

   

  Mektebim Silivri Fen Lisesi fiyatları, ücretler, taban puan, bursluluk sınavıyla ilgili bilgi ve kampüsten randevu almak için lütfen kırmızı BİLGİ FORMU'nu doldurun.

  Çağdaş eğitimin amacı; öğrencilerin bedensel, psikolojik ve toplumsal yönlerden bir bütün olarak devamlı bir şekilde gelişmelerine, topluma aktif olarak uyum sağlayabilecek mutlu, kendine güvenli ve üretken bireyler olarak yetişmelerine ortam sağlayarak yardım etmektir. O halde öyle bir eğitim ortamı yaratmalıyız ki, öğrencinin bu eğitim ortamının, bahsedilen amaçları hayata geçirmek konusunda kendisini her yönüyle bir bütün olarak geliştirmesi mümkün olsun.

   

  Temel bilimler, anadil, yabancı dil öğretimi, sportif ve sanatsal çalışmalarla, öğrencilerimize akademik alt yapı kazandırmanın yanında kültürel ve sanatsal estetik dünya görüşlerine katkı sağlayabilecek ileri seviyede uzmanlaşmış tecrübe sahibi eğitimcilerle öğrencilerimizin gelişimini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

   

  Temel amaçlarımız: bireyi iyi meslek sahibi yapacak yükseköğretim kurumuna hazırlamak, toplumsal uyumunu sağlamak, kendisini geliştirme olanakları vermek, toplumun düzenini ve sürekliliğini sağlamak, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, nitelikli ve yaratıcı insan gücü yetiştirmektir. Amaçlarımızın ne denli karmaşık ve güçlüklerle dolu bir süreci kapsadığının farkındayız. Mektebim okulları olarak üstün ve nitelikli akademik kadromuza, kampüs imkanlarımıza, yabancı dil ve fen laboratuvarlarımıza, çağdaş eğitimin gerektirdiği en son teknoloji ve ergonomik unsurlarla donatılmış interaktif sınıf ortamlarımıza ve öğrencilerin her birinin gelişimsel ve akademik özelliklerini dikkate alarak yürütülen profesyonel rehberlik servisimize, her öğrenciyi ayrı ayrı ele alan ve çok faktörlü olarak öğrenci takibine dayayan öğrenci koçluğu sistemimize ve hepsinden önemlisi öğrenci merkezli eğitimi kurumsal kültür haline getirmiş eğitim anlayışımıza güveniyoruz.

   

  Mektebim Okulları kaliteli eğitimin simgesidir. Bu simge altında buluşmak ve geleceğin aydınlık insanlarına rehber olmak dileğiyle.

  Mektebim Silivri Fen Lisesi Fiyatları

  Ort. Sınıf Mevcudu 24

  FİZİKSEL İMKANLAR

  Açık Basketbol Sahası
  Bilgisayar Laboratuvarı
  Kütüphane
  Spor Merkezi

  SPOR & SANAT KULÜPLERİ

  Basketbol
  Görsel Sanatlar
  Müzik Kulübü
  Satranç
  Tiyatro
  Organik Beslenme

  Mektebim Silivri Fen Lisesi Yorumlar

  1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
  2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
  3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
  4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

  Mektebim Silivri Fen Lisesi İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

  İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN
   

  BU OKULU İNCELEYEN ŞU OKULLARI DA İNCELEDİ