MAKALELER

Gökyüzü Koleji Anaokulları Arası Resim Şenliği Her sene düzenlenen Gökyüzü Koleji Anaokulları Arası Resim Yarışması bu sene 17 Mart 2018 tarihinde yapılacak. Anaokulu seviyesi 5-6 yaş grubundaki miniklerin yeteneklerini sergileyecekleri yarışmanın son başvuru tarihi 15 Mart 2018 Perşembe günü. Sonuçlar ise 24 Mart tarihinde açıklanacak. Gökyüzü Koleji Anaokulları Arası Resim Şenliğine katılan tüm okul müdürlüklerine katılım sertifikası, tüm öğretmenlere teşekkür belgesi, ilk 10 öğrenciye madalya ve çeşitli hediyeler, ilk 3'e giren öğrencilerin öğretmenlerine ise gram altın hediye edilecek.
Özel Anaokullarında Eğitim Teşviği Milli Eğitim Bakanlığı, çocuğunu devlet okulları yerine özel okula yazdırmak isteyen velilere ilk okuldan orta öğretim son sınıfa kadar değişen miktarlarda teşvik primi vermektedir.
Okan Koleji Tuzla Anaokulu Üst düzey eğitim sistemi ile Okan Koleji Anaokulu Tuzla kampüsü ile eğitim vermektedir. Akıllı tahta sistemi, yabancı dil eğitimi, satranç sınıfı, seramik ve müzik atölyeleri, uyku sınıfı, dans salonu, oyun parkı, yüzme havuzu ve jimnastik salonu ile çeşitli branşlarda eğitim veren Okan Koleji, MEB çerçevesinde eğitim-öğretim vermektedir. Bireysel farklılıklar çerçevesinde her öğrencinin yeteneğini ortaya çıkartan Okan Koleji Türk ve yabancı hocalarla eğitim vermektedir.
Beşiktaş'taki Anaokulları 10 öğretmenin ve bir rehber öğretmenin hizmet verdiği Akatlar Anaokulu, 8 dersliği ile 200 öğrenciye hizmet vermektedir. 10 öğretmenin ve bir rehber öğretmenin hizmet verdiği Akatlar Anaokulu, 8 dersliği ile 200 öğrenciye hizmet vermektedir. İsteğe bağlı olarak sabah grubu ve öğlen grubu bulunmaktadır.
Ataşehir'deki Anaokulları Kaliteli anaokullarından biri olan Atasev Anaokulu öğrencilerin sosyal, psikomotor, bilişsel ve duygusal yönden gelişmesini amaçlamış olan bir eğitim kurumudur. Ataşehir anaokulları tavsiye konusunda adından söz ettiren en kaliteli anaokullarından biri olan Atasev Anaokulu öğrencilerin sosyal, psikomotor, bilişsel ve duygusal yönden gelişmesini amaçlamış olan bir eğitim kurumudur.