MAKALELER

Liv Koleji Kimin 2018 yılında ilk kampüsünü Çekmeköy'de açan Liv Koleji, Muharrem Usta tarafından kurulmuştur. Muharrem Usta, aralarında Liv Hospital, Medical Park, VM Medical Park hastaneleri ve İstinye Üniversitesini şirketler grubunun yönetim kurulu başkanıdır. Liv Kolejinin eğitim modeli, İstinye Üniversitesinin ulusal ve uluslararası akademik danışma kurulu tarafından oluşturulmuştur.
Liv Koleji Anaokulu Kayıtlarında Dogruokul.com'a Özel Yüzde 10 İndirim Çekmeköy Liv Koleji Anaokulu Kayıtlarında Dogruokul.com'a Özel İndirim avantajından yararlanmak için tıklayın. Liv Koleji 2017 yılında, bünyesinde Liv Hospital, Medical Park, VM Medical Park hastanelerini barındıran Türkiye’nin önde gelen sağlık grubu MLP Care Grup'un ve İstinye Üniversitesi’nin Mütevelli Heyeti Başkanı Muharrem Usta liderliğinde kurulmuştur.
Gökyüzü Koleji Anaokulları Arası Resim Şenliği Her sene düzenlenen Gökyüzü Koleji Anaokulları Arası Resim Yarışması bu sene 17 Mart 2018 tarihinde yapılacak. Anaokulu seviyesi 5-6 yaş grubundaki miniklerin yeteneklerini sergileyecekleri yarışmanın son başvuru tarihi 15 Mart 2018 Perşembe günü. Sonuçlar ise 24 Mart tarihinde açıklanacak. Gökyüzü Koleji Anaokulları Arası Resim Şenliğine katılan tüm okul müdürlüklerine katılım sertifikası, tüm öğretmenlere teşekkür belgesi, ilk 10 öğrenciye madalya ve çeşitli hediyeler, ilk 3'e giren öğrencilerin öğretmenlerine ise gram altın hediye edilecek.
Özel Anaokullarında Eğitim Teşviği Milli Eğitim Bakanlığı, çocuğunu devlet okulları yerine özel okula yazdırmak isteyen velilere ilk okuldan orta öğretim son sınıfa kadar değişen miktarlarda teşvik primi vermektedir.
Okan Koleji Tuzla Anaokulu Üst düzey eğitim sistemi ile Okan Koleji Anaokulu Tuzla kampüsü ile eğitim vermektedir. Akıllı tahta sistemi, yabancı dil eğitimi, satranç sınıfı, seramik ve müzik atölyeleri, uyku sınıfı, dans salonu, oyun parkı, yüzme havuzu ve jimnastik salonu ile çeşitli branşlarda eğitim veren Okan Koleji, MEB çerçevesinde eğitim-öğretim vermektedir. Bireysel farklılıklar çerçevesinde her öğrencinin yeteneğini ortaya çıkartan Okan Koleji Türk ve yabancı hocalarla eğitim vermektedir.