Ataşehir İlkokullar Ortaokullar

İstanbul Ataşehir İlkokullar Ortaokullar kategorisinde tüm özel okulları listeleyebileceğin bir İlkokullar Ortaokullar listesi var. İstanbul Ataşehir ilçesinde 57 adet İlkokullar Ortaokullar eğitim kurumu arasından istediğini seç!
Ataşehir ilçesinde toplam 57 adet İlkokullar Ortaokullar Doğru Okulda!

Ataşehir Özel İlköğretim Okulları Fiyatları

Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı 2019-2020

2020 yılı Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavı tarihleri açıklandı. Liseye kabul sınavı (8, 9, 10, 11.sınıflar) 29 Şubat 2020, Cumartesi günü, ortaokula kabul sınavı (4, 5 ,6, 7.sınıf) 22 Şubat 2020, Cumartesi günü yapılacak. Online başvuru yapmak için aşağıdaki linklere tıklayıp, kampüs seçip iletişim bilgilerinizi bırakınız.

Bahçeşehir Koleji Fiyatları

2019 eğitim öğretim yılı için Bahçeşehir Koleji fiyatları şehir ve eğitim seviyesine göre değişkenlik gösteriyor. Sizin için Bahçeşehir Koleji İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve diğer illerdeki kampüslerin fiyatlarını derledik. 2019 yılı Bahçeşehir Koleji fiyatları için geçen seneki fiyatlar bir fikir verebilir. Bahçeşehir Okulları anaokulu fiyatları, eğitim ücreti yıllık 6.150 TL ile 29.125 TL arasında değişiyor. Anaokulunda yemek ücretleri ise 2.166 TL ile 5.928 TL arasında değişiyor.

Özel Okul Bursluluk Sınavları 2020

2020 yılında Özel Okul Bursluluk Sınavları hangi tarihlerde gerçekleşecek ? Hangi özel okulun 2020 bursluluk sınavı ne zaman yapılacak ? Özel okullar her sene dışarıdan öğrenci alırken bir seviye tespit sınavı yaparlar. Aslında bu sınav okulun eğitim seviyesine uygun olan öğrencileri tespit etmek için yapılır.

Mektebim Koleji Fiyatları

Mektebim Koleji fiyatları anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve okulun bulunduğu şehre göre değişmektedir. 2017 yılı itibariyle Türkiye'de toplam 52 kampüsü bulunan Mektebim Okulları, bu 52 kampüste 165 özel okulla hizmet vermektedir. Mektebim anaokullarına öğrenciler, görüşme ile alınıyor. Anaokula hazır oldukları belirlenen öğrenciler kabul ediliyor. Mektebim Koleji Anaokulu fiyatları şehire göre yıllık 7.000 TL ile 18.000 TL arasında değişmektedir.

Liv Koleji Bursluluk Sınavı

Liv Koleji Bursluluk Sınavı, 2020 yılında 15 Şubat, Cumartesi günü yapılacaktır. Liv Koleji Çekmeköy, okula yeni öğrencilerini kabul etmek için 3. 4. 5. 6. 7. ve 8. sınıflara yönelik "Liv Koleji Bursluluk Sınavı" düzenleyecek ve başarılı öğrencilere farklı oranlarda eğitim bursu verecektir. Liv Koleji, Çekmeköy’de açılan ilk kampüsüyle 2018-2019 eğitim öğretim yılında öğrencileriyle buluştu.

İstek Okulları Bursluluk Sınavı

İstek Okulları bursluluk sınavı 2020 yılı için 9 & 16 Şubat tarihlerinde ortaokul ve lise seviyeleri için yapılacaktır. Ortaokul bursluluk sınavı 16 Şubat’ta, Anadolu Lisesi bursluluk sınavı ise 9 Şubat’ta gerçekleşecektir. Ortaokul bursluluk sınavı 4, 5, 6, 7. sınıfta okuyan öğrencileri için, Lise bursluluk sınavı ise 8, 9, 10, 11. sınıfta öğrenim gören öğrenciler için düzenleniyor.

MAKALELER

2020 LGS Hakkında Son Detaylar Bu sene LGS sınavı 20 Haziran tarihinde yapılacak. MEB Ziya Selçuk, bu seneki LGS sınavıyla ilgili detayları açıkladı. Bazı ana başlıklar şöyle. Her Öğrenci Kendi Okulunda LGS Sınavına Girecek. Hem ulaşım imkânlarını göz önüne alarak hem de öğrencilerimizin kaygı düzeylerini düşürebilmek için önemli bir karar aldık. Tüm öğrenciler şu anda kayıtlı oldukları kendi okullarında sınava girecekler.
Era Kolejleri'nden Pandemi Dönemine Özel %25 İndirim 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi kayıtlarında, ekonomik olarak zor bir süreçten geçen halkımızın yanındayız! ​​Yeni dönem kayıtlarında tüm öğrencilere % 25 indirim ERA Kolejleri’nden! ERA Kolejleri 2020-2021 Kayıt Dönemimiz anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde başlamıştır. Ülkemizin ve tüm dünyanın salgınla mücadele ettiği bu dönemde eğitim dünyası da bu olağanüstü dönemi uzaktan eğitim metodları ile yürütüyor.
Uzaktan Eğitim Ne Zamana Kadar Sürecek? LGS Ne Zaman Yapılacak MEB Ziya Selçuk, katıldığı bir televizyon programında uzaktan eğitim, okulların açılma tarihi ve LGS sınavının ne zaman yapılacağıyla ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Prof. Ziya Selçuk, uzaktan online eğitimin 31 Mayıs'a kadar devam edeceğini söyledi. Uzaktan eğitimle ilgili şunları ekledi ; "Çok mutlu olduğumuz şekilde gidiyor ama eksiğimiz var. Örneğin altyapıda eksiklikler var. 100 üzerinden 100 yapamıyorsak da şu anda yüz değil, ama 90’a yakın bir durumdayız.

Dogruokul.com'da İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya illerinde bulunan binlerce özel ilkokul ve ortaokul arasında sizin için en doğru okulları belirleyebilir, bu okullar hakkında detaylı bilgilere ve veli yorumlarına ulaşabilir daha sonra da bu okullardan ücretsiz olarak randevu talep edebilirsiniz.


Ülkemizde İlkokul ve ortaokul eğitimi 4+4 sistemine göre her seviyede 4 senelik bir eğitimden oluşuyor. Özel okul fiyatları ise okulun sunduğu eğitime, fiziksel imkanlara, okulun bulunduğu şehire ve kontenjan sayısına göre değişiyor. Türkiye'de özel ilkokul ve ortaokulların eğitim ücretleri 10.000 TL ile 65.000 TL arasında değişebiliyor. Bu maliyetleri azaltmanın bir yolu, özel okul bursluluk sınavlarıdır. Çocuğunuzu okulların bursluluk sınavlarına sokarak, başarılı olması durumunda burslu okuma imkanı elde edebilirsiniz.

Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım