YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Tüzyev Vakfı Mozaik İlkokulu ve Ortaokulu
İstanbul Anadolu Yakası
İngilizceYabancı Dil
2013 Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

Tüzyev Vakfı Mozaik İlkokulu ve Ortaokulu
 

Minik gözlerini ilk kırpıştırdığında dünyalar sizin olmuştu. İnsan bir şeyi bu kadar çok sevebilir mi diye düşündünüz belki. Daha önceleri duymuşluğunuz vardı bir gün çocuğun olacak ve ona karşı tarif edilmez duygular besleyeceksin sözlerini ama bu kadarını siz bile tahmin etmemiştiniz.

Koşuşturma içerisinde onunla birlikte dünyayı baştan keşfetmeye başlayınca günler birbirini kovaladı ve siz bazı farklılıklar algılamaya başladınız. Bazen arkadaş toplantılarında diğer çocuklarla birlikteyken, bazen sizinle iletişim kurarken… Önceleri anlık şeyler gibi geldi ama sonra diğer çocuklardan farklı olduğunu görmemek için kör olmak gerekti.

Farkındalığın ardından duygu karmaşası başladı. Korkmak mı gerekli, sevinmek mi, endişelenmek mi, bilemediniz. Çaresizce çevrenizdeki insanlara anlattınız ve öneriler beklediniz. Siz bütün bunları yaşarken çocuğunuz hayatın yönlendirmesi doğrultusunda büyümeye devam etti. Günü geldi!!! Okul vakti!!! Ve yeni bir kaosun içindesiniz. Okula gitmeli ama yaşıtlarıyla mutlu değil, ona öğretilecek şeyleriyse zaten biliyor. Siz bunları biliyordunuz ama belki mutlu diye okulun ilk günü birlikte okula gittiniz. Uğruna dünyaları vereceğiniz çocuğunuzsa karşılaşacağı zorluklardan habersiz kendine uygun arkadaşlar, ilgi duyacağı dersler, öğrenmek için heyecan duyacağı bilgiler umarak gitti okuluna. Durumun umduğundan farklı olduğunu anlaması uzun sürmedi çünkü oldukça akıllıydı. Gün bir şekilde bitti, eve döndünüz ama sorunlar daha yeni başlamıştı. O mutsuz ve isteksizdi. Haklı olduğunu siz de biliyordunuz ama başka ne yapabilirim diye düşündünüz.

Bundan iki yıl önce bu çaresizliği yaşamakta, kendinizi ve çoğunuzu okyanusun ortasında terkedilmiş hissetmekte haklıydınız, ama bugün değilsiniz. Çünkü bizler neler yaşadığınızı, neler beklediğinizi ve en önemli çocuklarımızın neler istediğini anlıyoruz ve sizlere yardımcı olabilmek için bütün imkanları zorluyoruz.

Biliyoruz, çoğunuz kimseye benzemiyor, bambaşka ilgi alanları, öğrenme stilleri var, tek tip bir eğitim onu körelmeye mahkum eder. Bazı alanlarda yaşıtlarından daha başarılı ve bu alanlarda arkadaşlarından farklı bir eğitim alması gerek. Her çocuğumuz ayrı bir birey ve bizlerden istekleri, beklentileri var. Onların gözlerinin içinde görmeyi beklediğiniz ışığı ve bu ışığı görmenin verdiği tarifsiz mutluluğu biliyoruz.

Tüzyev Vakfı Mozaik İlkokulu ve Ortaokulu Fiyatları

Ort. Sınıf Mevcudu 20

FİZİKSEL İMKANLAR

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

Tüzyev Vakfı Mozaik İlkokulu ve Ortaokulu Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Tüzyev Vakfı Mozaik İlkokulu ve Ortaokulu yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Tüzyev Vakfı Mozaik İlkokulu ve Ortaokulu İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN
Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım