YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Özel Park Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
Afyonkarahisar
İngilizceYabancı Dil
Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okula ait mesafe bilgisi bulunmamaktadır.

Park Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, özel Park Hastanesinin eğitim sektöründeki bir iştirakidir.  Park Hastanesi halen Afyonkarahisar’da bölgenin en büyük ve en kapsamlı özel hastanesi olan 120 yataklı A grubu bir özel hastane ile birlikte Park Tıp Merkezi ve işbirliği yaptığı Oruçoğlu Fizik Tedavi Merkezi olmak üzere 1 özel hastane ve 2 tıp merkezinde sağlık hizmeti vermektedir. Ayrıca halen yapımı devam eden ve 2013 Aralık ayında açılması planlanan 100 yataklı Akşehir Park Hastanesi ile ikinci özel hastanesini de açacaktır. Park grup bünyesinde halen 425 çalışanla hizmet vermekte olan büyük bir kurumdur. Akşehir Park Hastanesi açıldıktan sonra bu rakam 725 çalışana çıkacaktır.

Park grup, sağlıkta olduğu gibi eğitimde de mükemmel olmayı hedeflemektedir. Özel Sağlık Meslek Lisesi açarken amacımız ve önceliğimiz ticari kaygı yâda ekonomik kazanımdan ziyade hem kendimize ait hastanelerimizin ihtiyacı olan hem de ülkemizin ihtiyacı olan, iyi yetişmiş sağlık işgücü için katkı yapabilmektir.

İyi eğitim almış bir hemşire sağlık hizmetinin vazgeçilmez unsurudur. Okulumuz öğrencileri teoriyle pratiği en iyi şekilde harmanlayacak, sorumluluk ve bilgi sahibi olacak, kendine güvenen bireyler olarak yetiştirileceklerdir. Öğrencilerimizin tıbbın etik değerlerini kavramaları, en az bir yabancı dili çok iyi öğrenmeleri, mesleki açıdan tam donanımlı bilgi ve becerilere sahip olmalarını sağlamak ve onları hayata en iyi şekilde hazırlamak okulumuzun sorumluluğudur diyebiliriz.

İyi eğitim, iyi ve deneyimli bir eğitici kadrosuyla, modern eğitim teknolojileri kullanılarak kaliteli okul binalarında verilebilir. Okulumuzun eğitim kadrosunu, içinde profesörlerinde olduğu hastanemizin hekim kadrosuyla destekleyeceğiz. Okul ve sağlık eğitimi konusunda hekimlerimiz büyük heyecan duymaktadırlar. Bu heyecan, öğrencilerimize sunacağımız eğitim ve staj hizmetlerinin kalitesine yüksek düzeyde katkı sağlayacaktır.

600 öğrenci kapasiteli okulumuz 13 katlı, okul ve yurt olarak dizayn edilmiş binasında hizmet verecektir. Binada merkezi iklimlendirme sistemiyle ısıtma ve soğutma yapılmakta, 4 ayrı asansör kullanılmakta, derslik ve laboratuarlar dışında, spor salonu, toplantı salonları,  sinema salonu ve kafeterya bulunmaktadır. Ayrıca birbirinden bağımsız bloklarda,  1 ve 2 kişilik odalarda 140 kız ve 28 erkek öğrencinin yatılı olarak kalabileceği yurt imkanı vardır. Okulumuzun önünde halen peyzaj çalışmaları yapılmakta olan 5000m2 büyüklüğünde bahçesini görebilirsiniz.

Park Hastanesi, sağlıkta olduğu gibi eğitimde de mükemmel olmayı hedeflemektedir. Park Anadolu Sağlık Meslek Lisesi eğitimde sürekliliği olacak bir girişimdir. Uzun süredir üzerinde çalışılmış, programlanmış ve temel hedefi kendi sektörünün insan kaynaklarının gelişimi ve kalitesinin artması olan bir eğitim ve sorumluluk projesidir. Sağlık eğitiminde planladığımız uzun soluklu bir projenin ilk adımıdır.

Özel Park Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Fiyatları

FİZİKSEL İMKANLAR

Açık Basketbol Sahası
Bilgisayar Laboratuvarı
Çok Amaçlı Salon
Kütüphane
Spor Merkezi
Tenis Kortu

SPOR & SANAT KULÜPLERİ

Basketbol
Tenis
Voleybol

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

Özel Park Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Özel Park Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Özel Park Anadolu Sağlık Meslek Lisesi İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN
Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım