YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Özel Kartal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
İstanbul Anadolu Yakası
İngilizceYabancı Dil
2000 Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okula ait mesafe bilgisi bulunmamaktadır.

2000 yıllarından beri Özel Eğitim ve Öğretim kurumlarında gerek Muhtelif kurslarda gerekse okullarda yönetici olarak görev yapmış olan kurucumuz Ahmet ELÇİ Eğitim alanında edindiği bu tecrübelerinin birikimini 2012 yıllarında AR Eğitim Kurumlarını kurarak hayata geçirmiş ve "Önce İnsan'' anlayışı ile Özel Kartal Anadolu Sağlık Meslek Lisesini hizmete açmıştır. İnsanların iki temel değeri olan eğitimi ve sağlıklı yaşamı bir arada sunmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmak için, 2012-2013 eğitim-öğretim yılında öğretim programlarına başlamıştır.Sağlık meslek liseleri, sağlık sektörünün ihtiyacı olan ara meslek elemanı yetiştiren kurumlar olmaları açısından toplumun sağlık gelişiminde önemli bir rol oynar.

Sağlık sektörünün yapısı ülke nüfusu, kültürel gelişim, doğal kaynak, politik ve ekonomik sisteme bağlı olarak değişim göstermektedir. Bununla birlikte sağlığa verilen önemin her geçen gün artması ve sağlık hizmetlerinde kalite çıtasının yükselmesi, sağlık kuruluşları arasındaki rekabeti arttırmakta ve sektörün gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır. Sağlık hizmetleri sunumunda fiziki yapı, araç gereç, insan gücü ve finans gibi kaynak özelliklerinin yanı sıra hizmetin sunum şekli ve hizmet alanların memnuniyeti de kuruluşlar arası rekabette en belirleyici özellikler olarak gösterilmektedir. Yapılan araştırmalar; farklılaşan nüfus yapısı, ortaya çıkan yeni hastalıklar, gelişen teknoloji, sağlık masraflarındaki büyük artış gibi faktörler nedeniyle sağlık sektöründe faaliyet gösteren kurumların iç stratejilerinde ciddi deneyim yapmaları gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Ülkemizde eğitimli olmanın her geçen gün önem kazandığının bilincindeyiz. Bu bir gerçek ki: eğitimli olmanın yanında ruhen ve bedenen sağlıklı olmak da önem arz etmektedir. Bu çerçevede ülkemize milletimize sağlıklı yetişkin ve alanında uzman bireyler yetiştirmek amacıyla hedeflerimizde ilerlemekteyiz.

VİZYONUMUZ

Çağımızın insan ve toplum üzerindeki etkilerinin farkında olup gelişenen teknolojiyi takip ederek, tüm öğrencilerimizin akademik, sosyal ve mesleki yönden en son, en yeni bilgilerle Ulusal ve uluslararası toplumlarda sorumluluklarını bilen, sevgi ve saygı çerçevesinde örnek, sağduyulu bireyler yetiştirerek Eğitim ve Sağlık sektörüne hizmet eden öncü bir okul olmaktır.

MİSYONUMUZ

Milli ve manevi değerlere sahip çıkarak, çağın gereklerine uygun gelişim ve değişime açık, düşünce özgürlüğü ile kendisi ve çevresiyle barışık, hasta haklarına saygılı, dil, din, ırk ayrımı yapmadan sağlık hizmeti verebilecek disiplinli, çalışkan, çevre ve ülke sorunlarına duyarlı bir nesil yetişmesini sağlayıp düşünce ve davranış temelleri kazandırmaktır.

Özel Kartal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Fiyatları

FİZİKSEL İMKANLAR

Çok Amaçlı Salon
Kapalı Spor Salonu
Kütüphane
Spor Merkezi

SPOR & SANAT KULÜPLERİ

Basketbol

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

Özel Kartal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Özel Kartal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Özel Kartal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN
Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım