YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN

Okan Koleji Tuzla Anadolu Lisesi, fiyatları, bursluluk sınavı, taban puanı, kampüs ve eğitim hakkında bilgi almak için lütfen bilgi formunu doldurun.

Okan Koleji Tuzla Anadolu Lisesi
İstanbul Anadolu Yakası
İngilizce
İspanyolca
Fransızca
Rusça
ÇinceYabancı Dil
Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

Okan Koleji Tuzla Anadolu LisesiOKAN ÜNİVERSİTESİ‘nin tecrübesinden aldığımız güçle, sayın kurucularımız, sorumluluğunu üstlendiğimiz sevgili gençlerimiz, değerli öğretmenlerimiz, kıymetli velilerimiz ve idari çalışma arkadaşlarımızla bir aile olarak kurumumuzun misyonu doğrultusunda ve takım anlayışı içinde çalışmaktayız.
 

Yaşam, tabiat ve insanoğlunun şekil vererek güzel ve faydalı eserler vücuda getirebileceği muazzam bir malzeme deposudur. Resim yapmak mı istiyorsunuz? Dünyada renkten ve boyadan çok ne var? Hakiki bir ressam konu bakımından sıkıntı çekmez. Bütün tabiat ve hayat işlenecek konu ile doludur. Mühim olan herhangi bir konu etrafında bir renk kompozisyonu meydana getirmektir.

Bizler OKAN KOLEJİ olarak, farklı yeteneklere sahip gençlerimizle bir renk kompozisyonu oluşturarak eğitimde doğru olanı içtenlikle yapmaya, ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak evlatlarımızı; bilgiyi anlamlandıran, kullanan ve sorgulayan bireyler olarak yetiştirme azmindeyiz.
 

Bu anlayışa uygun sürece dayalı, kişinin kendini gerçekleştirme ve sosyal başarısına önem veren, öğrencilerimizin algılama düzeylerine göre programlama ile akademik başarılarını destekleyen tam öğrenme modeli uygulanmaktadır.
 

Sevgili gençlerimizin eğitimlerinde ki her şey, sadece dersler ve kitaplarla sınırlı kalmamaktadır. Onların başarılarında sosyal ve kültürel faaliyetler etken rol oynamaktadır. Sağlıklı beslenmeleri, ruhsal gelişimleri, çevreye karşı duyarlılıkları, evrensel değerlere saygıları, topluma karşı sorumlulukları ile bilgili ve bilinçli yetişmeleri, tiyatro müzik ve resim alanlarındaki sanatsal ve kültürel gelişimleri, sportif çalışmalarla sağlıklı yaşam becerilerinin öğretilmesi, Fen Bilimleri proje çalışmaları, münazara, bilgi yarışmaları, şiir dinletileri, modern dans çalışmaları ile ilgiyi sevgiye dönüştüren mutlu eğitim ortamlarımızla desteklenmektedir.
 

Öğrencilerimiz hazırlık+ dört yıllık eğitimleri boyunca; dostlukları, sevgiyi, hoşgörüyü, doğaya, ataya ve kendilerine saygıyı, vatan topraklarının kutsallığını, verimliliği ve üretkenliği, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere miras bıraktığı Cumhuriyeti yaşamanın erdemini öğrenmektedirler.
 

“Bir insan suyu bulunca sevinir, değeri içince anlaşılır.” Okan Koleji Okulları olarak büyük bir aileyiz. Değerimiz su gibidir. Biz bunu sizlerle başardık ve geleceğe aynı umutla devam edeceğiz.

Gelecek; Yabancı dili çok iyi konuşan, Yeteneklerinin farkında olan Sosyal Sorumluluklarda proje üreten ve görev alan, Lider ve Girişimci Gençler istiyor.
 

Yarınların Gençliğini yetiştirmekte ki sorumluluğumuzun bilinci ile hedefimiz; ülkemizin tarihi, kültürel, sosyal ve ahlaki değerlerini bilen, bilim ve teknoloji alanındaki değişimleri takip eden, doğaya, sanata ve insanlığa karşı sorumluluklarını yerine getiren, karar verme yeteneği gelişmiş mutlu bireyler yetiştirmek, Evrensel değerler bütününe sahip, bilgiyi ve bilimi yaşama taşıyan Büyük Türkiye’nin genç insanlarına hizmet vermektir.
 

Geleceği bizimle yetiştirmeye var mısınız?


Okan Koleji Tuzla Anadolu Lisesi, fiyatları, bursluluk sınavı, taban puanı, kampüs ve eğitim hakkında bilgi almak için lütfen bilgi formunu doldurun.

Okan Koleji Tuzla Anadolu Lisesi Fiyatları

FİZİKSEL İMKANLAR

Açık Basketbol Sahası
Açık Voleybol Sahası
Bilgisayar Laboratuvarı
Çok Amaçlı Salon
Fen ve İnnovasyon Laboratuvarı
Kapalı Havuz
Kapalı Spor Salonu
Kodlama Robotic Atölyesi
Kütüphane
Müzik Atölyesi
Spor Merkezi
Yarı Olimpik Havuz
Yemekhane

SPOR & SANAT KULÜPLERİ

Basketbol
Futbol
Görsel Sanatlar
Halk Dansları
İngilizce Drama
Masa Tenisi
Müzik
Proje ve Robotik
Satranç
Sosyal Sorumluluk
Tiyatro
Voleybol
Yüzme

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

Okan Koleji Tuzla Anadolu Lisesi Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Okan Koleji Tuzla Anadolu Lisesi yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Okan Koleji Tuzla Anadolu Lisesi İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

ETİKETLER

 

BU OKULU İNCELEYEN ŞU OKULLARI DA İNCELEDİ


Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım