YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN

iStudy, kökleri Birleşik Krallık ve Türkiye’ye yayılan BEB Eğitim Grubu’nun bir parçası olarak öğrencilere yurtdışında okuma planlarında yardımcı olan ve dünyanın dört bir yanında öncü eğitim kurumlarına da destek veren bir organizasyondur.

Şirket 2003 yılında Oxford’ta kurulmuştur. O zamandan bu yana İstanbul, Ankara, İzmir, Bakü (Azerbeycan) ve Erbil (Irak) gibi yerlerde ofisler açarak büyümüştür. Şüphesiz ki artık, küresel çapta yurtdışında eğitim desteği veren kurumlar arasında lider konumundadır.

Birleşik Krallıktaki köklerimiz sayesinde seçkin eğitim ortaklıklarından oluşan muazzam bir yapımız vardır. Biz ve kardeş şirketimiz BEB ile tüm bu üniversitelerin yarısından fazlasının Türkiye’deki resmi temsilciliğini yapmaktayız. Ayrıyeten, alanında öncü ve gayet popüler olan İngilizce dil okulları, kolejler ve uluslararası liseler ile de çalışmaktayız. Dolayısıyla, öğrencileri yerleştirmede en kapsamlı kurum ağına sahibiz.

ABD içinde de durumumuz benzer şekilde; 100’dan fazla üniversiteyi kapsamanın yanı sıra ayrıca geniş bir yelpazede kolejler ve İngilizce dil okulları ile deyakın ilişkilerimiz bulunmaktadır. Aynı şekilde Türk öğrencileri için ana seçimlerden olan Kanada ve Avustralya için de durum böyledir. Eğitim ortaklıklarımız sayesinde öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabilmekteyiz.

Avrupa için çoğu öğrenci özellikle yüksek öğrenime ilgi göstermektedir. Her ülkede bu konuda seçenekler olup giriş koşulları oldukça farklılık göstermektedir. Ancak, İsveç’te bir numaralı ve dünyada öncü kabul edilen Lund Üniversitesi, ya da Hollanda’da bulunan gerçekten Avrupai bir eğitim olanağı sunan Maastricht Üniversitesi gibi anahtar kurumlara yoğunlaşmış bulunmaktayız. Ama aynı zamanda, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına uygun olacak kurumu bulmalarına olanak veren ve Avrupa’daki birçok üniversiteyi kapsayan faaliyet alnına da sahibiz.

ingiltere yaz dil okulları, yaz okulları ingiltere

Eğitim Danışmanlarımız, son derece profesyonel olup eğitim ortaklıklarımız arasından size en uygun olacak imkânları bulmaya kendilerini adamıştır. İhtiyaçlarınızı değerlendirecek ve size uygun olan seçenekleri önereceklerdir.  Bundan sonra devamlı tavsiye ve destek alacak, başvuru sürecinizden kabullünüze dek beraber olacaksınız. Eğer isterseniz, konaklama bulmada ve vize konusunda da destek alabilirsiniz. Gitmeden önce verecekleri bilgiler de seyahat planlarınızda size yardımcı olacaktır. On yıl boyunca sahip olduğumuz bu tam destek servisini geliştirmiş olup profesyonel takımımızdan en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

IStudy İstanbul - Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Fiyatları

FİZİKSEL İMKANLAR

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

IStudy İstanbul - Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

IStudy İstanbul - Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

IStudy İstanbul - Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

BU OKULU İNCELEYEN ŞU OKULLARI DA İNCELEDİ


Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım