YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Florya Final Anadolu Lisesi
İstanbul Avrupa Yakası
İngilizceYabancı Dil
Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

Final Eğitim Kurumlarının temeli 1980’de atıldı. Türkiye’nin hızla geliştiği ve değiştiği yıllarda tanıştı bu ülkenin çocukları Final’le. Önceleri sadece dershanelerimiz vardı. Anadolu’nun mütevazı bir kentinden Türkiye’nin dört bir yanına uzandık. İlköğretimden üniversiteye kadar her yaşta çocuğu, genci sınavlara hazırladık. Milyonlarca öğrencimiz oldu. Yüz binleri üniversiteli yaptık. “Zirve bir özlemdir ancak herkesin çıkabileceği ayrı bir zirve vardır” ilkesiyle her öğrencimize, yapabileceğinin en iyisini yaptırmaya çalıştık. Kimi Türkiye birincisi oldu kimi gönlündeki okulu kazanmanın mutluluğunu yaşadı.

1987’de yayın hayatına başlayan Final Dergisi ve Final Kitapları ile neredeyse her eve girdik. Bütün öğrencilerin masasına, çantasına yerleştik. Daha önemlisi eğitim camiamızın yüreğine yerleştik. Okullarımız, dershanelerimiz, öğretmenlerimiz bağrına bastı bizi. Cesaretlendirdi, destekledi, yol gösterdi. Şimdilerde Türkiye’nin dört bir yanında, KKTC’de ve Azerbaycan’da hizmet veren 218 dershanemiz var. Neredeyse iki yüz bini aşkın öğrenci okutuyoruz her yıl. Dört yüzün üzerinde kitap yayınladık. Haftalık dokuz ayrı dergi çıkarıyoruz. Sekiz binin üzerinde öğretmenle gençlerimizi hedeflerine ulaştırma çabası veriyoruz. Türkiye’de her yıl ilk 1000’in en az üçte birlik bölümünü Final öğrencileri oluşturuyor.

2005 yılından itibaren de Final Okulları açmaya başladık. Artık anasınıflarımız, ilköğretim okullarımız, Anadolu Liselerimiz ve Fen Liselerimiz var. Hedefimiz 10 yılda 50 okula ulaşmak. Bu hedefi gerçekleştirirken okullarımızda kalitenin sayıdan çok daha önemli olduğunun bilincindeyiz. Final dershane ve yayıncılık alanındaki liderliğini okul alanında da sürdürme kararındadır. Öğrencilerimize hem sınav hem de yaşam başarısı kazandırma amacıyla çıktığımız bu yolda büyük bir coşkuyla yürüyoruz. Bize güvenen, en kıymetli varlığı olan çocuğunu teslim eden ailelere teşekkür ediyoruz. Onların gözü asla arkada kalmayacaktır.

Laik, çağdaş, Atatürkçü, hür düşünceli, değerlerine bağlı, milletini seven, özgüveni yüksek, girişimci, bilimsel altyapısını tamamlamış, en az iki yabancı dil bilen ama kendi diliyle de gurur duyan, yaşamda karşılaşacağı zorluklara hazır, çalışkan, dürüst, adil ve çevre bilinci taşıyan insanlar yetişecek Final Okullarından. Bu sözü bütün ekibim adına veriyorum.

Bu okullardan ülkesini milletini seven, dünyayla barışık şampiyonlar yetişecek. Bilimde, sanatta, sporda, edebiyatta gurur duyacağımız insanlar yetişecek. 33 yıl önce küçük, dört sınıflı bir Anadolu dershanesinden bugünkü tabloyu nasıl gördüysek, okullarımızdan harikalar yaratacak bir kuşağın yetişeceğini de aynı kesinlikle görüyoruz…

Şimdiden selam olsun Final’den yetişecek nesillere… Bu ülkeyi yarınlara taşıyacak gençlere…

Florya Final Anadolu Lisesi Fiyatları

FİZİKSEL İMKANLAR

Açık Basketbol Sahası
Bilgisayar Laboratuvarı
Çok Amaçlı Salon
Kapalı Spor Salonu
Kütüphane
Spor Merkezi

SPOR & SANAT KULÜPLERİ

Bale
Basketbol
Futbol
Müzik
Satranç
Tenis
Voleybol
Yüzme

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

Florya Final Anadolu Lisesi Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Florya Final Anadolu Lisesi yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Florya Final Anadolu Lisesi İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN
Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım