YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Doğan Koleji Anadolu Lisesi
İstanbul Anadolu Yakası
İngilizceYabancı Dil
1995 Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

Doğan Koleji,

Üsküdar Doğancılar semtinde aile mülkü olan arazi üzerine kurulmuş ve adını bu semtten almıştır. Mehmet Ali Gülan, Cahit Gülan, merhum Adil Gülan, Cem Gülan, Aydın Gülan ve Alp Gülan tarafından kurulan şirket 01 Ekim 1985 tarihinde "Özel Doğan Eğitim Tesisleri Ltd.Şti" adıyla tescil edilmiş 90'lı yıllarda Cenk Gülan ve Deniz Gülan'ın da katılımıyla yönetim genişletilmiştir.

1985-1986 öğretim yılında 2 hazırlık ve 4 ilkokul sınıfı ile hizmet vermeye başlayan okulumuz hızlı bir gelişme göstermiştir 1987-1988 öğretim yılında şimdi İlköğretim okulu olarak kullanılan bina yaptırılmış ve 1988-1989 öğretim yılında Lise bölümü bu binada öğretime başlamıştır. Temel eğitimin 8 yıla çıkarılması sonucunda sınıf sayılırında farklılık oluştuğu için 2000-2001 öğretim yılında Lise ve İlköğretim okulu binaları değiştirilmiştir. İlköğretim okulumuzun bulunduğu binada ve arka girişimizde bulunan 1995-1996 öğretim yılında inşa edilen üçüncü binada çeşitli ilave ve düzenlemeler yapılarak şu anda Anaokulu arka giriş binasında, ilköğretim okulu bahçe içindeki binada ve Lise bölümü Doğancılar Caddesi üzerindeki binada olmak üzere Doğan Koleji kompleksi oluşturulmuştur.

Okulumuzun temel amacı; öğrencilerimizi araştırmaya yönelik, yaratıcı ve bilimsel görüşe bağlı, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimseyen, ulusal ve evrensel değerleri özümsemiş bireyler olarak yetiştirmektir. Eğitim kalitemizi arttırmak için okulumuz sürekli bir değişim ve gelişme sürdürmektedir. Kitap sayısı ve içerik kalitesi her yıl arttırılan kütüphane, fizik, kimya ve biyoloji laboratuarları, spor salonu, resim ve müzik dershaneleri, bilgisayar dershanesi, yabancı dil derslerinde görselliği güçlendiren VCD ve Video izleme odası, 150 kişilik konferans ve tiyatro salonu ile eğitim desteklenmektedir.

Bilgi-işlem merkezinde öğrencilerin öğrenim ve kişilik gelişmeleri düzenli olarak izlenmekte ve değerlendirilmektedir. İlköğretim okulumuzun bulunduğu binanın üst katında; başarılı bir eğitim ve öğretimin huzurlu, sağlıklı ortamlarda yapılabileceği gerçeğinden yola çıkılarak düzenlenen, güzel bir İstanbul ve Boğaz manzarasına sahip öğrenci lokali bulunmaktadır.

İlk kez 1993-1994 öğretim yılında Anasınıfı olarak kurulan okul öncesi eğitim birimimiz; 2004-2005 öğretim yılında 5 ve 6 yaş gurupları için tam gün eğitimli Anaokulu olarak hizmete girmiştir. Anaokulumuzda Okşan Oflaz, İlköğretim okulumuzda Berrin Nalcı, Lisemizde ise Gürsel Çelik müdürlüğünde eğitim-öğretim hizmetlerini sürdüren okulumuz, geleceğin ulusal ve insani değerlere bağlı, çağdaş, Atatürkçü Türk Gençlerini yetiştirmektedir.

Doğan Koleji Anadolu Lisesi Fiyatları

KAYIT BİLGİLERİ

2013-2014 Eğitim ücretleridir .KDV dahildir

Güncel fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.

Ort. Sınıf Mevcudu 20

FİZİKSEL İMKANLAR

Bilgisayar Laboratuvarı
Kütüphane
Spor Merkezi

SPOR & SANAT KULÜPLERİ

Basketbol
Görsel Sanatlar
Müzik
Satranç

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

Doğan Koleji Anadolu Lisesi Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Doğan Koleji Anadolu Lisesi yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Doğan Koleji Anadolu Lisesi İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN
Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım