YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Beyhan Gülücük Anaokulu
İstanbul Anadolu Yakası
İngilizceYabancı Dil
Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okula ait mesafe bilgisi bulunmamaktadır.

Beyhan Gülücük Anaokulu, Beyhan Hanımlar Kültür ve Yardımlaşma Derneği / BEYHANDER tarafından kurulmuş okul öncesi eğitim kurumudur.

TARİHÇEMİZ

Derneğimiz İstanbul’un yeşille mavisinin buluştuğu gözde beldelerinden biri olan Beykoz‘da eğitimi gelişmeyi ve sosyalleşmeyi önceliği olarak görmüş gönüllü hanımların bir araya gelmesi ile 1999 yılında BEYHAN HANIMLAR KÜLTÜR ve YARDMLAŞMA DERNEĞİ olarak hizmete başlamıştır.

Derneğimizin amacı, öncelikle kendimizin  ve sonrasında çevremizde bulunan ulaşabildiğimiz ebeveynlerin ve çocuklarımızın maddi ve manevi gelişimine katkıda bulunmaktır. Gönüllü eğitim ve yardımlaşma faaliyetlerinin yanı sıra kültürel geziler, vb sosyal etkinlikler derneğimizin hizmet alanını oluşturmaktadır.

2007 yılı itibarı ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak ÖZEL BEYHAN –DER GÜLÜCÜK ANAOKULU’nu değerli Beykoz sakinlerinin hizmetine sunmuştur.

ÖZEL BEYHAN –DER GÜLÜCÜK ANAOKULU kısa bir zamanda gerçekleşen bu büyümeyi eğitimde ortaya koyduğu felsefesi, kalitesi ve ciddiyetiyle elde etmiştir. Velilerimizin GÜLÜCÜK Anaokulu’ muza duyduğu güven ve evlatlarında gördükleri maddi ve manevi sağlıklı gelişim, kurumumuzun Beykoz’da kısa sürede tanınmasına ve en başarılı okul olarak anılmaya başlamasına vesile olmuştur. Kurumumuz olarak  eğitim kalitemizin çıtasını her geçen gün yükseltmeyi Değerli Velilerimizin teveccühüne mukabil bir borç biliriz.

VİZYONUMUZ

Beyhan Gülücük Anaokulumuz’un vizyonu, bedenen, zihnen ve ruhen gelişimini her an devam ettirebilecek çocuklar yetiştirmek; insani değerleri çocukların fıtratlarındaki safiyetle topluma sunmak ve her an gündemde tutmak; ülkemizde okul öncesi eğitim alanında güvenilir, ahlaki ve milli  ilkelere önem veren bilimsel temelli kalite standardını yaygınlaştırmaktır.

MİSYONUMUZ

21. yüzyıl, önceki çağlardan farklı olarak bilgiye her zamankinden daha çok önem verilen bir yüzyıl olacaktır. Bilim ve teknolojinin sürekli geliştiği sınırların ortadan kalktığı zamanla yarışılan bu çağa ülkemiz, ancak araştıran, sorgulayan, sorumluluklarının bilincinde ve vizyon sahibi ,ne istediğini bilen iyi bir nesille dahil olabilecektir. Bu nedenle ÖZEL BEYHAN-DER GÜLÜCÜK ANAOKULU olarak hedefimiz, çağımızın gerekliliklerine uygun nitelikte kimlik  sahibi değerlerinin bilincinde bireyler yetiştirmek ve yetiştirilmesine rehber olmaktır.

Modern binamız, sağlıklı çevre şartlarımız, yaş guruplarına uygun sınıflarımız, sosyal kültürel etkinliklerimiz, sahip olduğumuz alanında uzman kadromuzla bilinçli anne ve babalarımızın en değerli varlıklarına hizmet vermenin haklı onurunu yaşamaktayız.

Beyhan Gülücük Anaokulu Fiyatları

İNDİRİMLER

KAYIT BİLGİLERİ

Güncel ücretler için lütfen iletişime geçiniz.

Yaş Grubu 3 - 6
Ana Sınıfı

FİZİKSEL İMKANLAR

Bahçe
Oyun Parkı

ETKİNLİKLER

Bale
Drama
Görsel Sanatlar
Halk Dansları
Jimnastik
Modern Dans
Müzik
Satranç

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

Beyhan Gülücük Anaokulu Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Beyhan Gülücük Anaokulu yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Beyhan Gülücük Anaokulu İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN
Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım