YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Başar Koleji Kampüsü
Antalya
İngilizce
AlmancaYabancı Dil
Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

 Başar Koleji'nin Müdürü sayın Şükran AŞCI uzun yıllar eğitime hizmet verdikten sonra, yine eğitim adına hizmet vermek amacıyla Başar Etüt Merkezi'ni kurdu.Altı yıllık başarılı keyifli,ilkeli çalışmalarına gönülden gayretle devam ederken; velilerden, öğretmenlerden, ailelerden gelen talep ve destekle özel okul açma fikri üstünde yoğunlaştı.Verilen karar doğrultusunda toplum olarak, insan olmanın erdemini benimsemiş, amaç edinmiş,başarılı, güçlü,kararlı insanlara ihtiyacımızın olduğu inancıyla yola çıktı. 2002-2003 Eğitim öğretim yılında Özel Başar Koleji'ni Kurucu Müdürümüz Sayın Mehmet Aşcı;insan iradesinin aşamayacağı engel,çözemeyeceği sorun yoktur.''bilinciyle güzel Antalya'mıza sundu.

          Okulumuz Antalya'mızın batısında-Fener Mahallesi, 1974 Sokak, No:17-butik bir okul olarak açılmış; özel okullar içinde veli-öğrencinin çok önemli desteğini ve inancını alarak 7.Eğitim-öğretim yılını tamamlamıştır.
          Çok özenli, ilkeli, eğitimciliği yaşam biçimi haline getirmiş, idari kadrosu, öğretmenleri ve personeli ile yoluna devam etmektedir.
          Gelişen teknolojinin ülkemiz refahına katkıları, ancak yetişmiş insan gücüyle mümkün olacaktır.Düşünen, yorumlayan,analiz ve sentez yaparak olayları sorgulayan gençler yetiştikçe; birbirini seven, sayan sorumluluk duygusu gelişmiş bireyler artacaktır.

          Hedefimiz kendisiyle barışık ,sağlam,kişilikli üretken, ulusal kültürümüzü önemsemiş özümsemiş yaratıcı nesil yetiştirilmesi olduğunun bilinciyle ilerlemeye devam edeceğiz. Atatürk ilke inkılapları doğrultusunda aydınlık gelecek yetiştirmektir.
          Eğitim içinde başarı ve pozitif rekabet mutlaka olacaktır.Ancak yapılacak rekabetin akademik alan dışına çıkmaması da ilkemiz olmuştur.
          Okulumuzda her şey, her zaman sevgiyle başlar.Bizler öğrencilerimizi sevdik ve hep seveceğiz.Türk Milli Eğitimi'ne hizmet veren değerli öğretmenlerimiz, güzel ve doğru olan her şeyde, her zaman ülkemizin geleceği olan gençlerimizin yanında olduklarını onlara hissettirmişlerdir.

          Okul Müdüremiz ve öğretmenlerimiz bütün öğrencilerimizi kişisel özellikleri ile tanır, isimleriyle hitap ederler.Bu ilişkiler öğrencilerde aidiyet duygusu, sosyal destek yaratma fırsatı sağlamıştır.Bireysel özellikleri dikkate alınarak, onların akademik, sosyal, duygusal gereksinimlerine uygun bireysel programlar düzenlenir.öğrencilerimizin olumlu performansı hemen ödüllendirilir.çğrenci merkezli okulumuz 210 öğrenci kapasitelidir.
          Yeni öğretim yılına da mutlu, umutlu, yine sevgi dolu,hedeflerine doğru,durmadan, koşarak yol alacağımızın mutluluğu içindeyiz.
Engin sevgi ve saygılarımızla.

Başar Koleji Kampüsü Fiyatları

Ort. Sınıf Mevcudu 20

FİZİKSEL İMKANLAR

Açık Basketbol Sahası
Bahçe
Çok Amaçlı Salon
Kütüphane
Oyun Parkı
Spor Merkezi

SPOR & SANAT KULÜPLERİ

Basketbol
Müzik

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

Başar Koleji Kampüsü Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Başar Koleji Kampüsü yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Başar Koleji Kampüsü İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN
Doğruokul.com'u kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi. Anladım