YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Okul Öncesi

Özel Sarı Köşk Anaokulu

1
  Özel Sarı Köşk Anaokulu
  İstanbul Anadolu Yakası
  İngilizceYabancı Dil
  Kuruluş Yılı
  OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okula ait mesafe bilgisi bulunmamaktadır.

  Hayat dediğimiz yolculuğun ilk adımlarını, duru bir bilinçle atan çocuklarımızın aldıkları ilk eğitiminin de aynı durulukta olması, hem çocukların hem de yaşadıkları ailenin ve toplumun geleceklerini etkiler. Çocuklar, doğalarına aykırı düşmeyen bir eğitim sayesinde, öğrendikleri ile yollarını aydınlatırken, bizi biz yapan doğru ya da yanlış, acı veya tatlı insan hallerinin çocukçasıyla tanışarak, içinde bulunduğumuz bu hız çağında, onların içinde, hayat boyu hep ihtiyaç duyacakları iç sükûnete de kapı aralayacaktır.

  Özel Sarıköşk Anaokulu Üsküdar Bulgurlu ve Sancaktepe, çocukların sadece vakit geçirdikleri yuva, kreş, çocuk evi, gündüzbakımevi değildir. Sarıköşk Anaokulu, okul öncesi eğitimde Milli Eğitim Bakanlığı'nın hazırladığı "eğitim" sistemiyle beraber yine anaokulları için hazırladığı "öğretim" sistemini de büyük bir başarı ile uygulayan bir okul öncesi eğitim ve öğretim kurumudur.

  Sarıköşk Anaokullarımızda; kreş, çocukevi, yuva, çocuk bakımevleri' nin üzerinde bir eğitim ve öğretim mevzuatı uygulanmakla beraber, tamamen Milli Eğitim Bakanlığı' nın okul öncesi eğitim ve öğretim sistemi uygulanmaktadır.  

  Hayatın özünden kaynaklanan doğrular, ona sahip olan insanların değerini sürekli arttıra gelmiştir. Bu yüzden Özel Sarıköşk Anaokullarında okuyan öğrencilerimizin eğitimine ve özellikle öğrenimine büyük önem verilmektedir. Sarıköşk Anaokulları, Üsküdar Bulgurlu ve Sancaktepe' de eğitim ve öğretim gören çocuklarımızın, kişilik gelişimlerini iyi uygulanan bir eğitim yoluyla yönlendirerek, kalıcı olumlu davranış değişiklikleri kazandırarak, çocuklarımızı geleceğe hazırlamak, ve onların yaşadıkları zamana değer katan bireyler olmaları için ilk tohumları atmak bizim en büyük hedefimizdir. İşte tam da bu sebeple anaokulumuza gelen her öğrenci bizim için işlenmemiş mücevher değerindedir.

  Evrensel insani değerleri ilk sırada tutarak, çocuklara kendilerinin dışında başka hayatların da olduğu gösterilerek, kendi kıymetlerini fark etmeleriyle beraber, kıymet vermeyi de öğreterek düşünce ve hayal alanları genişletilmektedir.

  Sarıköşk anaokulu’ nda okuyan tüm öğrencilerimiz; yaşayarak öğrenme, öğrenirken eğlenme sistemleri kullanılarak anaokulları seviyesinde eğitim ve öğretim almaktadırlar. Sarıköşk Anaokulu Sancaktepe ve Bulgurlu Üsküdar şubeleri, geleceğimiz olan çocuklarımızı, Ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek bireyler olarak yetiştirmek için çabalamakta, iyi ve doğru uygulanan eğitim ve öğretimin gelecekte bizleri daha refah ülkeler seviyesine çıkaracağını düşünmektedir.

  On yılı aşan tecrübesi ve "insan"a olan sarsılmaz inancıyla, Sarıköşk Anaokulları, köklü bir geçmişi güçlü bir geleceğe taşımak için hizmete devam ediyor.

  Özel Sarı Köşk Anaokulu Fiyatları

  İNDİRİMLER

  KAYIT BİLGİLERİ

  Güncel ücretler için lütfen iletişime geçiniz.

  Yaş Grubu 3 - 6
  Ana Sınıfı

  FİZİKSEL İMKANLAR

  Çok Amaçlı Salon
  Kütüphane

  ETKİNLİKLER

  Denge ve Hareket
  Drama
  Görsel Sanatlar
  Jimnastik
  Müzik
  Satranç
  Tiyatro

  FOTO/VİDEO

  YEMEK

  Organik Beslenme

  Özel Sarı Köşk Anaokulu Yorumları

  1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
  2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
  3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
  4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

  Özel Sarı Köşk Anaokulu yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
   
  0 Yorum
  Akademik Başarı
  Yabancı Dil Eğitimi
  Eğitim Kadrosu
  Kampüs Olanakları
  Spor/Sanat Kulüpleri
  Okul/Veli İlişkisi

  Özel Sarı Köşk Anaokulu İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

  İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

  BU OKULU İNCELEYEN ŞU OKULLARI DA İNCELEDİ