YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN

Bilnet Bahçeköy Anaokulu

1

  Bilnet Bahçeköy Anaokulu fiyatları, fiyat listesi,erken kayıt indirimi veya kampüs hakkında detaylı bilgi & randevu için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

  İstanbul Avrupa Yakası
  İngilizceYabancı Dil
  2018 Kuruluş Yılı
  OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

  Bilnet Bahçeköy Anaokulu


  Bilnet Okulları ana kucağından yüksek öğretim basamağına kadar geçen süreçte çağın eğitim stratejileri, teknoloji ve yöntemlerini kullanarak geleceğe yön verebilen evrensel düşünebilen ilgi yetenek ve hedeflerine uygun Atatürk ilke inkılaplarına bağlı mutlu ve üretken bireyler olarak yetiştirme vizyonuna sahiptir. Her çocuk yaratıcıdır ancak ondaki yetenekleri bulup çıkarmak iyi bir eğitim kadrosuyla mümkündür.


  Bu anlayışla Anaokulu, İlkokulu, Ortaokul ve Anadolu Lisesiyle tüm Türkiye’de Bilfen Şirketler Grubu'nun bir markası olarak var olacaktır. 30 yıllık Bilfen tecrübesi eğitimdeki kalitesini ispatlamış olan Bilfen öğretmenleri ve koordinatörleri ile yapılanmış Bilnet Okulları aynı hedef ve disiplinle çalışmalarına başlamıştır. Bilnet Okulları'nda eğitim alacak olan öğrencilerin birer dünya vatandaşı olabilmeleri akademik başarıyı sosyal ve dil becerileriyle geliştirip yabancı dil anlamında dünya dili olan öncelikle İngilizceyi her öğrencimize öğretebilmek asıl hedeflerimiz arasındadır.

  Bilnet Okulları bir Bilfen Kuruluşudur

  Bilnet Okulları Bahçeköy Anaokulu fiyatları, eğitim felsefesi, erken kayıt avantajları, kampüs hakkında detaylı bilgi ve okuldan randevu almak için lütfen bilgi formunu doldurun.

   

  Bilnet Bahçeköy Anaokulu Fiyatları

  İNDİRİMLER

  EĞİTİM

  Bilnet Bahçeköy Anaokulu Eğitimi

   

  Bilnet Anaokulları'nda okul öncesi dönemin kişilik gelişiminde en önemli yapı taşı olduğunun bilinci ile hareket ederek yaşam becerileri yüksek, dirençli, yaratıcı bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.


  Okul öncesi eğitim, süreç olarak bireyin yaşam boyu edindiği bilgi ve becerilerin çok büyük bir bölümünün kazanıldığı ve sonraki yaşantısına temel olacak nitelikte çok yönlü gelişimsel kazanımlar edindiği kritik bir dönemi kapsar. 


  Okul öncesi eğitim, çocuğun gelişimini bir bütün olarak destekleyici kapsam ve niteliktedir. Bu durumun bir yansıması olarak okul öncesi eğitim, bir sonraki eğitim basamağı olan ilkokul dönemi için gerekli olan hazırbulunuşluk gereksinimini karşılar. 


  İlkokul dönemi için sosyal-duygusal olgunluk, bilişsel-mental yeterlik, düşünme becerileri, problem çözme becerisi, etkili karar verme becerisi, dil ve kavram gelişimi, okuma-yazma hazırlık çalışmaları, öz bakım ihtiyaçlarının karşılanması, sorumluluk bilinci gelişimi ve kurallı okul yaşantısına rahat geçiş nitelikli bir okul öncesi eğitim ile mümkün olabilmektedir. 


  Bilnet Anaokulları'nda uygulanan okul öncesi eğitim programı kapsamı, niteliği ve her biri alanında uzman eğitimci kadrosu ile çocuklarımızın ilkokula hazırbulunuşluk düzeylerini ileri düzeyde destekler.

  Ort. Sınıf Mevcudu 24
  Yaş Grubu 3 - 6
  Ana Sınıfı

  FİZİKSEL İMKANLAR

  Bilfarm


  Bilnet Bahçeköy öğrencilerin dokunarak, yaparak, görerek, deneyimleyerek, keşfederek öğrenecekleri Bilfarm projesi; outdoor etkinlik alanı ve survivor parkuru, çiftçilik ve tarım alanı, aşçılık ve fırın alanı, açık hava sınıfı, futbol sahası ve okçuluk alanı olarak tasarlandı.

  Çocukların bedensel gelişimleri için tasarlanan Bilfarm’da kütük sıralar ve büyük bir tahtadan oluşan 24 kişi kapasiteli bir açık hava sınıfı da mevcut.

  Bahçeköy Bilnet Okulları Bilfarm projesiyle, eğitim verdiği çocukların stres seviyesini azaltmayı, motivasyonlarını pekiştirmeyi ve onları çevre bilincine sahip birer birey olarak yetiştirmeyi hedefliyor.

   

  Bilnet Bahçeköy - Bilfarm

  Akıllı Sınıf
  Bahçe
  Bilgisayar Laboratuvarı
  Çim Futbol Sahası
  Çok Amaçlı Salon
  Fen ve İnnovasyon Laboratuvarı
  Görsel Sanatlar Atölyesi
  Hayvanat Bahçesi
  Kapalı Spor Salonu
  Kodlama Robotic Atölyesi
  Kütüphane
  Müzik Atölyesi
  Oyun Parkı
  Teknoloji Sınıfı
  Tırmanış Platformu
  Yemekhane
  Organik Beslenme

  Bilnet Bahçeköy Anaokulu Yorumları

  1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
  2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
  3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
  4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

  Bilnet Bahçeköy Anaokulu yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
   
  0 Yorum
  Akademik Başarı
  Yabancı Dil Eğitimi
  Eğitim Kadrosu
  Kampüs Olanakları
  Spor/Sanat Kulüpleri
  Okul/Veli İlişkisi

  Bilnet Bahçeköy Anaokulu İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

  İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

  ETİKETLER