YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Lise / Kolej

Final Güneşli Fen Lisesi

1
  Final Güneşli Fen Lisesi
  İstanbul Avrupa Yakası
  İngilizceYabancı Dil
  Kuruluş Yılı
  OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

  Final Eğitim Kurumlarının temeli 1980’de atıldı. Türkiye’nin hızla geliştiği ve değiştiği yıllarda tanıştı bu ülkenin çocukları Final’le. Önceleri sadece dershanelerimiz vardı. Anadolu’nun mütevazı bir kentinden Türkiye’nin dört bir yanına uzandık. İlköğretimden üniversiteye kadar her yaşta çocuğu, genci sınavlara hazırladık. Milyonlarca öğrencimiz oldu. Yüz binleri üniversiteli yaptık. “Zirve bir özlemdir ancak herkesin çıkabileceği ayrı bir zirve vardır” ilkesiyle her öğrencimize, yapabileceğinin en iyisini yaptırmaya çalıştık. Kimi Türkiye birincisi oldu kimi gönlündeki okulu kazanmanın mutluluğunu yaşadı.
  1987’de yayın hayatına başlayan Final Dergisi ve Final Kitapları ile neredeyse her eve girdik. Bütün öğrencilerin masasına, çantasına yerleştik. Daha önemlisi eğitim camiamızın yüreğine yerleştik. Okullarımız, dershanelerimiz, öğretmenlerimiz bağrına bastı bizi. Cesaretlendirdi, destekledi, yol gösterdi. Şimdilerde Türkiye’nin dört bir yanında, KKTC’de ve Azerbaycan’da hizmet veren 218 dershanemiz var. Neredeyse iki yüz bini aşkın öğrenci okutuyoruz her yıl. Dört yüzün üzerinde kitap yayınladık. Haftalık dokuz ayrı dergi çıkarıyoruz. Sekiz binin üzerinde öğretmenle gençlerimizi hedeflerine ulaştırma çabası veriyoruz. Türkiye’de her yıl ilk 1000’in en az üçte birlik bölümünü Final öğrencileri oluşturuyor.

  2005 yılından itibaren de Final Okulları açmaya başladık. Artık anasınıflarımız, ilköğretim okullarımız, Anadolu Liselerimiz ve Fen Liselerimiz var. Bursa Final Okulları ile başlayan okullaşma, İstanbul, Samsun, Diyarbakır, Adana, Erzurum Final Okulları ile sürdü. Bu yıl da aramıza 3 okul katılacak. İstanbul Güneşli, Kahramanmaraş Elbistan Final Okulları ve Beylikdüzü Milpark Final Anaokulu ile okul sayımızı artırıyoruz. Hedefimiz 10 yılda 50 okula ulaşmak. Bu hedefi gerçekleştirirken okullarımızda kalitenin sayıdan çok daha önemli olduğunun bilincindeyiz. Final dershane ve yayıncılık alanındaki liderliğini okul alanında da sürdürme kararındadır. Açılan ilk 6 okulumuz bunun işaretlerini vermeye başlamıştır. Öğrencilerimize hem sınav hem de yaşam başarısı kazandırma amacıyla çıktığımız bu yolda büyük bir coşkuyla yürüyoruz. Bize güvenen, en kıymetli varlığı olan çocuğunu teslim eden ailelere teşekkür ediyoruz. Onların gözü asla arkada kalmayacaktır.

  Laik, çağdaş, Atatürkçü, hür düşünceli, değerlerine bağlı, milletini seven, özgüveni yüksek, girişimci, bilimsel altyapısını tamamlamış, en az iki yabancı dil bilen ama kendi diliyle de gurur duyan, yaşamda karşılaşacağı zorluklara hazır, çalışkan, dürüst, adil ve çevre bilinci taşıyan insanlar yetişecek Final Okullarından. Bu sözü bütün ekibim adına veriyorum.
  Bu okullardan ülkesini milletini seven, dünyayla barışık şampiyonlar yetişecek. Bilimde, sanatta, sporda, edebiyatta gurur duyacağımız insanlar yetişecek. 30 yıl önce küçük, dört sınıflı bir Anadolu dershanesinden bugünkü tabloyu nasıl gördüysek, okullarımızdan harikalar yaratacak bir kuşağın yetişeceğini de aynı kesinlikle görüyoruz…
  Şimdiden selam olsun Final’den yetişecek nesillere… Bu ülkeyi yarınlara taşıyacak gençlere…

  Final Güneşli Fen Lisesi Fiyatları

  Ort. Sınıf Mevcudu 20

  FİZİKSEL İMKANLAR

  Açık Basketbol Sahası
  Bilgisayar Laboratuvarı
  Kapalı Havuz
  Kapalı Spor Salonu
  Kütüphane
  Spor Merkezi

  SPOR & SANAT KULÜPLERİ

  Basketbol
  Futbol
  Görsel Sanatlar
  Müzik
  Satranç
  Seramik Kulübü
  Tenis
  Voleybol

  FOTO/VİDEO

  YEMEK

  Organik Beslenme

  Final Güneşli Fen Lisesi Yorumları

  1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
  2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
  3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
  4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

  Final Güneşli Fen Lisesi yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
   
  0 Yorum
  Akademik Başarı
  Yabancı Dil Eğitimi
  Eğitim Kadrosu
  Kampüs Olanakları
  Spor/Sanat Kulüpleri
  Okul/Veli İlişkisi

  Final Güneşli Fen Lisesi İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

  İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN