YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Lise / Kolej

Final Güneşli Fen Lisesi

1
    Final Güneşli Fen Lisesi
    İstanbul Avrupa Yakası
    İngilizceYabancı Dil
    Kuruluş Yılı
    OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

    Final Eğitim Kurumlarının temeli 1980’de atıldı. Türkiye’nin hızla geliştiği ve değiştiği yıllarda tanıştı bu ülkenin çocukları Final’le. Önceleri sadece dershanelerimiz vardı. Anadolu’nun mütevazı bir kentinden Türkiye’nin dört bir yanına uzandık. İlköğretimden üniversiteye kadar her yaşta çocuğu, genci sınavlara hazırladık. Milyonlarca öğrencimiz oldu. Yüz binleri üniversiteli yaptık. “Zirve bir özlemdir ancak herkesin çıkabileceği ayrı bir zirve vardır” ilkesiyle her öğrencimize, yapabileceğinin en iyisini yaptırmaya çalıştık. Kimi Türkiye birincisi oldu kimi gönlündeki okulu kazanmanın mutluluğunu yaşadı.
    1987’de yayın hayatına başlayan Final Dergisi ve Final Kitapları ile neredeyse her eve girdik. Bütün öğrencilerin masasına, çantasına yerleştik. Daha önemlisi eğitim camiamızın yüreğine yerleştik. Okullarımız, dershanelerimiz, öğretmenlerimiz bağrına bastı bizi. Cesaretlendirdi, destekledi, yol gösterdi. Şimdilerde Türkiye’nin dört bir yanında, KKTC’de ve Azerbaycan’da hizmet veren 218 dershanemiz var. Neredeyse iki yüz bini aşkın öğrenci okutuyoruz her yıl. Dört yüzün üzerinde kitap yayınladık. Haftalık dokuz ayrı dergi çıkarıyoruz. Sekiz binin üzerinde öğretmenle gençlerimizi hedeflerine ulaştırma çabası veriyoruz. Türkiye’de her yıl ilk 1000’in en az üçte birlik bölümünü Final öğrencileri oluşturuyor.

    2005 yılından itibaren de Final Okulları açmaya başladık. Artık anasınıflarımız, ilköğretim okullarımız, Anadolu Liselerimiz ve Fen Liselerimiz var. Bursa Final Okulları ile başlayan okullaşma, İstanbul, Samsun, Diyarbakır, Adana, Erzurum Final Okulları ile sürdü. Bu yıl da aramıza 3 okul katılacak. İstanbul Güneşli, Kahramanmaraş Elbistan Final Okulları ve Beylikdüzü Milpark Final Anaokulu ile okul sayımızı artırıyoruz. Hedefimiz 10 yılda 50 okula ulaşmak. Bu hedefi gerçekleştirirken okullarımızda kalitenin sayıdan çok daha önemli olduğunun bilincindeyiz. Final dershane ve yayıncılık alanındaki liderliğini okul alanında da sürdürme kararındadır. Açılan ilk 6 okulumuz bunun işaretlerini vermeye başlamıştır. Öğrencilerimize hem sınav hem de yaşam başarısı kazandırma amacıyla çıktığımız bu yolda büyük bir coşkuyla yürüyoruz. Bize güvenen, en kıymetli varlığı olan çocuğunu teslim eden ailelere teşekkür ediyoruz. Onların gözü asla arkada kalmayacaktır.

    Laik, çağdaş, Atatürkçü, hür düşünceli, değerlerine bağlı, milletini seven, özgüveni yüksek, girişimci, bilimsel altyapısını tamamlamış, en az iki yabancı dil bilen ama kendi diliyle de gurur duyan, yaşamda karşılaşacağı zorluklara hazır, çalışkan, dürüst, adil ve çevre bilinci taşıyan insanlar yetişecek Final Okullarından. Bu sözü bütün ekibim adına veriyorum.
    Bu okullardan ülkesini milletini seven, dünyayla barışık şampiyonlar yetişecek. Bilimde, sanatta, sporda, edebiyatta gurur duyacağımız insanlar yetişecek. 30 yıl önce küçük, dört sınıflı bir Anadolu dershanesinden bugünkü tabloyu nasıl gördüysek, okullarımızdan harikalar yaratacak bir kuşağın yetişeceğini de aynı kesinlikle görüyoruz…
    Şimdiden selam olsun Final’den yetişecek nesillere… Bu ülkeyi yarınlara taşıyacak gençlere…

    Final Güneşli Fen Lisesi Fiyatları

    Ort. Sınıf Mevcudu 20

    FİZİKSEL İMKANLAR

    Açık Basketbol Sahası
    Bilgisayar Laboratuvarı
    Kapalı Havuz
    Kapalı Spor Salonu
    Kütüphane
    Spor Merkezi

    SPOR & SANAT KULÜPLERİ

    Basketbol
    Futbol
    Görsel Sanatlar
    Müzik
    Satranç
    Seramik Kulübü
    Tenis
    Voleybol

    FOTO/VİDEO

    YEMEK

    Organik Beslenme

    Final Güneşli Fen Lisesi Yorumları

    1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
    2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
    3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
    4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

    Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Final Güneşli Fen Lisesi yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
     
    0 Yorum
    Akademik Başarı
    Yabancı Dil Eğitimi
    Eğitim Kadrosu
    Kampüs Olanakları
    Spor/Sanat Kulüpleri
    Okul/Veli İlişkisi

    Final Güneşli Fen Lisesi İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

    İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN