YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Lise / Kolej

Acıbadem Koleji Anadolu Lisesi

1

  Acıbadem Koleji Anadolu Lisesi

  Acıbadem Koleji Anadolu Lisesi
  İstanbul Anadolu Yakası
  İngilizceYabancı Dil
  Kuruluş Yılı
  OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okula ait mesafe bilgisi bulunmamaktadır.

  Acıbadem Koleji Anadolu Lisesi  Dünyanın hızla değiştiği şu günlerde eğitim ve kalkınma hedeflerimizi çağın gereklerine göre güncelliyor, kararlarımızı katılım içinde ortak akılla oluşturuyor; alt yapısı rasyonel, fiziki yapısı teknolojik ve estetik olarak düzenlenmiş, güler yüzlü ve başarılı bir kurumsal kimlik için ülkemizin en seçkin eğitimci kadrolarıyla en iyi olmanın mücadelesini veriyoruz. "En iyisi olmak" için en kaliteli yayınlara, en profesyonel uzman kadroya, son teknolojiye sahip fiziki mekanlara ve denenmiş, kabul görmüş çağdaş eğitim sistemine sahip olduğumuzu biliyor ve bununla gurur duyuyoruz. Bu nedenle; etik değerler üzerine kurulu yenilikçi ve kaliteli bir eğitim-öğretim çizgisinde pekiştirdiğimiz demokratik ve şeffaf anlayışımız ve kazanımlarımızla olgunlaşıyor, büyüyor ve ülkenin her yanına sizlerden aldığı destekle yayılmaya devam ediyoruz.
   

  21.yüzyılda, değişen koşullar içerisinde özellikle eğitim sektöründen yeni görevler istenmektedir. Küresel rekabet içerisinde, teknolojik değişim sağlanmalı, kaliteli yayın kaynakları kullanılmalı, müfredat ve sistem değişiklikleri ve teknolojik-dijital eğitim gibi konularda araştırmalar yapılmalıdır. Artık eğitim kurumları, bireylerin bireysel başarı ve mesleki yönlendirmelerinde önemli görevler üstlenmek zorundadır. Temel eğitim alanındaki araştırmalar yanında, "teknoloji ve eğitimde inovasyon ve eğitimde pazarlama" konularında araştırmalar yapmak, çözüm yolları üretmek, eğitim kurumlarının görevleri içerisinde yer almak zorundadır. Bilgi toplumuna ulaşılması için, her yıl daha fazla oranda bunları gerçekleştirmek durumundayız.
   

  Acıbadem Koleji Anadolu lisesi bu gerçeği çok önceden görerek, "first-class" bir hizmet ve eğitim anlayışı ile hareket etmekte ve sistemsel kazanımların ağırlıkta olduğu, tüm birim ve araçlarıyla gerçek bir ulusal marka olmanın heyecanını yaşamaktadır. Acıbadem Koleji Anadolu lisesi, alanında uzmanlaşmış iletişim uzmanı, psikolog ve eğitim uzmanı gibi birçok akademisyenden danışmanlık hizmeti almakta ve alt yapısını sağlam zeminler üzerine oturtarak büyümeye devam emektedir.

   

  Toplumumuzun dinamiklerine karşılık verebilecek sürekli gelişme ve yapılanma isteği karşısında, kurumsallaşmaya odaklanmak ve eksikliklere fırsat bırakmayan bir kalite düzeyine erişmek öncelikli stratejimizdir. Bu strateji, önümüzdeki kısa ve orta vadelerin başarı ölçütü olmalıdır. Çok yönlü diyaloglar kurabilmiş, bilimsel ve eğitsel performansı artmış, bina ve donanım alt yapısını tamamlamış ve modernize etmiş, Türkiye Cumhuriyeti'nin ve insanlığın hizmetinde, kaliteli, ilerlemeye açık ve yenilikçi çizgisiyle büyüyen bir eğitim kurumuyuz.
   

  Acıbadem Koleji Anadolu lisesi, Dersanecilik ve yayıncılıktan elde ettiği bilgi ve birikim ile öğrencilerinden velilerine, öğretmenlerinden çalışanlarına ve ülke genelindeki tüm şubeleriyle birlikte ayrılmaz bir bütündür. Yıllardır bir bütün olmanın verdiği güç, karşılıklı sevgi ve saygıdan kaynaklanan huzur ve güvenin eseri olan başarımız yine sizlerin desteği ile artarak devam edecektir. Bize göre başarının en temel ölçütü karşılıklı güvendir. Güven ise karşılığını bizde bulacaktır.

  Acıbadem Koleji Anadolu Lisesi Fiyatları

  FİZİKSEL İMKANLAR

  Bilgisayar Laboratuvarı
  Çok Amaçlı Salon
  Kapalı Spor Salonu
  Kütüphane
  Spor Merkezi

  SPOR & SANAT KULÜPLERİ

  Basketbol
  Fotoğraf Klubü
  Futbol
  Görsel Sanatlar
  Müzik
  Satranç
  Tiyatro

  FOTO/VİDEO

  YEMEK

  Organik Beslenme

  Acıbadem Koleji Anadolu Lisesi Yorumları

  1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
  2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
  3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
  4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

  Acıbadem Koleji Anadolu Lisesi yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
   
  0 Yorum
  Akademik Başarı
  Yabancı Dil Eğitimi
  Eğitim Kadrosu
  Kampüs Olanakları
  Spor/Sanat Kulüpleri
  Okul/Veli İlişkisi

  Acıbadem Koleji Anadolu Lisesi İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

  İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

  ETİKETLER

   

  BU OKULU İNCELEYEN ŞU OKULLARI DA İNCELEDİ