YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
İlköğretim

Enstitü Koleji

1

  Özgür Boza Okulları, Ataşehir

  Enstitü Koleji
  İstanbul Anadolu Yakası
  İngilizceYabancı Dil
  2018 Kuruluş Yılı
  OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

  Enstitü Koleji Ataşehir

   

  Enstitü Koleji 2018 yılında Ataşehir'deki kampüsünde eğitim ve öğretime başlamıştır. Özgür Boza Okulları'nda anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde eğitim verilmektedir.

  Özgür Boza okullarının açık alanı 3.000 m2’dir.

  Okul bahçesi öğrencilerin doğayı sevebilecekleri ve orada keyifle vakit geçirebilecekleri spor yapabilecekleri, bisiklete binebilecekleri, tarımı ve hayvancılığı öğrenebilecekleri etkinlik alanlarıyla donatılmıştır.


  Enstitü Koleji adını 1940 – 1954 yılları arasında toplumun kalkınmasını hedef alan ve bugün bile dünyada hala örnek alınan eğitim öğretim modeli olan Köy Enstitüleri’nden ilham almıştır.

   

  Geçmişle geleceği harmanlayan Enstitü Koleji, öğrencilerin günümüz ihtiyaçlarını karşılayarak her birini var oldukları ortamın lideri yapmayı hedeflemektedir.

   

  Dünya ile aynı anda ilerleyebilmek, toplum içinde söz sahibi olabilmek tam donanımlı birey olmayı gerektirir. Tam donanımlı bireyleri de ancak sadece bulunduğu alanda değil bir çok alanda yetkin olan ve yaşı kaç olursa olsun içinde öğrenme arzusu bitmeyen öğretmenler yetiştirebilir. Okulumuz; öğretmenin, eğitim öğretim faaliyetlerindeki rolünün en önemli etken olduğuna inanan ve eğitim kadrosunu bu hassasiyetle oluşturan, bu yolda planlamalarını yapan ve öğrencilerin önce birey olduğunu bilerek yetiştirmeyi hedefleyen bir eğitim kurumudur.

   

  Eğitim öğretimin her aşamasında 20 yılı aşkın deneyimleriyle bir çok kuruma ışık tutan Okulkuran Kurumsal Danışmanlık Anonim Şirketi bünyesinde kurulacak olan okulumuz İstanbul Ataşehir ilçesinde 17.000 m2 kapalı alanıyla, bu bölgedeki en büyük fiziki imkanlara sahip okullar arasında ve ulaşım açısından da oldukça güvenilir ve kolay bir bölgede olması sebebiyle de en çok tercih edilen okul olmaya hazırlanıyor.

   

  Okulkuran Kurumsal Danışmanlık Anonim Şirketi 20 yıllık bilgi ve birikimin devamı olarak tüm bu tecrübe ve birikimini daha genç beyinlere aktarmak üzere 2018-2019 öğretim yılında Enstitü Koleji anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere hazırlıklarına başlamıştır.

   

  Enstitü Koleji, her öğrencinin kaliteli eğitim hakkı olduğuna inanmaktadır. Kendisini fark yaratacak eğitim ve araştırmaya adamış başarılı akademik kadrosu ile öğrencilerine var olan bilgiyi aktararak, beceriye dönüştürmeyi ve kendi alanlarında güçlü bir donanım sağlarken, araştırma ve uygulama  performansı ile yeni bilgi üretilmesine katkıda bulunarak Türkiye’nin ve dünyanın seçkin okulları arasında yer almayı hedeflemektedir.

   

  Enstütü Koleji, öğrenme etkinliklerini evrensel standartlarda yürüterek, öğrencilerine geniş tabanlı bir bilgi yelpazesinin yanı sıra, teknoloji ve sanatı da kapsayan bir öğrenme ve ilerleme ortamı sunar.

   

  Öğrencilerin; liderlik yetenekleri ile donatılmış, bilimin gücüne güvenen, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, eleştirel düşünebilen; insani ve etik değerlere sahip, kendini geliştirme ve yaratıcılığını kullanma alışkanlığı edinmiş yaşayan bireyler olarak yetiştirir.

   

  Enstitü Koleji olarak amacımız :

   

  Geleceğin yetkin, yaratıcı ve ileri görüşlü bireylerini bünyesinde yetiştirerek toplumumuzun sosyal, kültürel, ekonomik, bilimsel ve teknolojik gelişiminde önemli bir rol oynamayı ve insanlığın ilerlemesine katkıda bulunmasını sağlamaktır.

   

  Enstitü Koleji, Özgür Boza Okulları fiyatları, köy enstitüleri eğitim felsefesi, bursluluk sınavı ve diğer sorularınız için bilgi formunu doldurun.

  Enstitü Koleji Fiyatları

  Ort. Sınıf Mevcudu 24

  FİZİKSEL İMKANLAR

  Açık Basketbol Sahası
  Akıllı Sınıf
  Bahçe
  Bilgisayar Laboratuvarı
  Çok Amaçlı Salon
  Fen ve İnnovasyon Laboratuvarı
  Kapalı Spor Salonu
  Kodlama Robotic Atölyesi
  Kütüphane
  Müzik Atölyesi
  Oyun Parkı
  Yemekhane

  FOTO/VİDEO

  YEMEK

  Organik Beslenme

  Enstitü Koleji Yorumları

  1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
  2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
  3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
  4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

  Enstitü Koleji yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
   
  0 Yorum
  Akademik Başarı
  Yabancı Dil Eğitimi
  Eğitim Kadrosu
  Kampüs Olanakları
  Spor/Sanat Kulüpleri
  Okul/Veli İlişkisi

  Enstitü Koleji İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

  İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN

  ETİKETLER