YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN

Özel Oran Doğa İlköğretim Okulu

1
Ankara
İngilizce
AlmancaYabancı Dil
Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

Doğa Koleji'nin uyguladığı özgün ve modern eğitim modelleri Türkiye ve Dünyadaki eğitim otoriteleri tarafından kabul görüyor ve diğer eğitim kurumlarına örnek teşkil ediyor. Toplam 7031 metrekare alana sahip olan Ankara Oran Doğa Koleji; anaokuluilkokul ve ortaokul kademelerinde eğitim veriyor.
 

Doğa Koleji başarıyı her yönüyle ele alıyor. Okul olmanın ötesinde bir yaklaşımla kurduğu eğitim sistemi öğrenciyi gerçek yaşama hazırlıyor. Öğrencisini Dünyanın yakaladığı gelişmişliğe adapte ediyor. Okul öncesindenbaşladığı "Mutlu çocuklar öğrenir.’’ felsefesini lise düzeyinde "Eğitim yaşamdır." ilkesine taşıyarak hayata hazır gençler mezun etmenin mutluluğunu 10 yıldır yaşıyor.

"Doğa Konseptli Eğitim Modeli" ve "t-MBA" eğitim modeli ile dünyanın en iyi öğretmeni olan doğanın kendisinden ilham alıyor. Öğrencilerimiz yaparak yaşayarak öğreniyorlar, sadece akademik değil her alanda donanıyorlar. Çoklu zeka ile baskın olan yönler erken yaşta belirleniyor, sekiz zeka alanında başarıyı yakalamaları için öğrenme motivasyonu oluşturuluyor. Yaratıcı Düşünme ve Düşünme becerileri derslerinde problemlere farklı açılardan bakmayı öğreniyor hayata hazırlanıyorlar. Anaokulundan başlayan aktif ve etkin dil eğitimi ilköğretimde Uluslararası düzeye taşınarak Cambridge ve Oxford sınavlarına katılım göstererek İngilizce yetenekleriniUluslararası standartlardaki ölçme ve değerlendirme araçlarıyla sertifikalandırıyorlar. 
 

Ekoloji dersinde üretiyor, doğal dengeyi öğreniyor. Matematik ve feni doğaya taşıyor. İletişim, özgüven demek. İletişimde sözlü, yazılı, teknolojik her türlü araç derslere taşınıyor. Öğrenciler yeteneklerinin farkına varıyor ve kendini ifade edebiliyor. Etkili iletişim kurabilenlerin hem kendilerine hem de çevresindekilere pozitif katkı sağladığını, hayatındaki sorunlara kolay çözümler bulan bireyler olduğunu biliyoruz. Sanat ve spor eğitimi ile hem fiziksel hem de ruhsal bir doygunluğa ulaşan öğrencilerimiz, ömürleri boyunca taşıyacakları bir kültür edinmiş oluyorlar. Paylaşmayı, başarmayı, çaldıkları enstrümanın tarihini ve birbirlerinin fikirlerinden ilham almayı öğreniyorlar.

Benzersiz TEOG eğitimi ile sadece okula gelerek sınav kazanan, İngilizce eğitimini gerçek anlamda almış, çok yönlü, hobilerini gönlünce yapabilen öğrenciler yetiştiriyoruz. SBS’ de yıllardır kazanılan birincilikler ile kanıtlanmış başarılar… Teknolojinin bu alanda da etkinleştiği eğitimi eve taşıyan Edusoft Sistemi ile soru çözümlerini evinden izleyebilen, ders tekrarı yapabilen mutlu öğrenciler…Doğa Koleji’ nde Teknoloji bir hayat biçimi. Veli, öğrenciler ve okul arasındaki bağ kopmadan gerçek bilgilerle tam bir iletişim ve eğitim aracı. "t-MBA" ile lise sonrası hayata gerçek bir başlangıç. Doğa Koleji öğrencisi Üniversite ve iş hayatında da bir adım önde başlıyor. Aldıkları eğitim ile lise düzeyinin üstünde bir hayat tecrübesi kazanıyorlar. Bunu akademik tecrübeyle birleştirdiğimizde hem Üniversite’ de hem de hayatta başarılı oluyorlar. Liseye adapte edilen Ekonomi, İnsan Kaynakları gibi MBA dersleriile Üniversiteye hazırlanıyorlar.

Doğa Koleji, doğadan aldığı ilhamla oluşturduğu eğitim modeli ile bir okul olmanın ötesine geçti. Çok yönlü başarı ile tadılmış mutluluklar, yüzbinlerle paylaşılan dostluklar, uluslararası proje ve paylaşımlar, iyi değerlendirilmiş bir çocukluk dönemi, kazanılmış başarılar, iyi bir gelecek için atılan doğru adımlar, iş yaşamına iyi bir başlangıç, mutlu bir anne baba olmak, mutlu çocuklar yetiştirmek, hayattan keyif almak, geçmişin başarılarını gururla hatırlamak için yapılması gereken her şeyi sistemine entegre etti. Başarılı bir geçmiş için, iyi bir başlangıç şart.

Özel Oran Doğa İlköğretim Okulu Fiyatları

Ort. Sınıf Mevcudu 20

FİZİKSEL İMKANLAR

Organik Beslenme

Özel Oran Doğa İlköğretim Okulu Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Özel Oran Doğa İlköğretim Okulu yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Özel Oran Doğa İlköğretim Okulu İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN