YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN

İlkokulu - Ortaokulu

Ankara
ÇinceYabancı Dil
Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okula ait mesafe bilgisi bulunmamaktadır.

Onur Koleji Kampüsü Fiyatları

EĞİTİM

İnci Koleji; akademik başarıya odaklı, yabancı dile hakim, spor ve sanatsal zenginliklerle iç içe teknolojiyi doğru ve etkin kullanabilen bireyler yetiştirme hedefiyle yola çıkmıştır.

Yaşam beceri deneyimleri geliştirilmiş, etik değerlere sahip, ulusal ve evrensel kültürle iç içe bireyler hepimizin ortak geleceği ve gururu olacaktır.

Ort. Sınıf Mevcudu 20

FİZİKSEL İMKANLAR

Her okul "ekol" olmak ister. Bu durum mekana, ortama ve programa bağlı olarak gerçekleşen bir olgudur. İnci Eğitim Kurumları, üst seviyede modern ve teknolojik imkanlar kullanılarak gerçek bir okul binasıyla eğitim-öğretim faaliyetlerini yürütmektedir.

Mekan, gün ışığından azami derecede faydalanan Ankara'da sayılı binalar arasındadır. Bina, maksimum güvenlikle donatılmıştır. Olası bir yangın riskinde, galeri boşluğundaki tavanlar otomatik açılmakta olup duman boşaltımı çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Standartları beklentilerin üzerine çıkaran kurumumuz, akıllı bina olarak ödül almaya adaydır. Lavabolar ısı ayarlı olup hava durumuna göre su ısısını otomatik olarak ayarlamaktadır. Çocuklarımızın elleri böylelikle buz gibi sularda asla üşümemektedir. Fiziksel imkanlardaki ayrıcalıklarımız hijyen konusunda en son teknolojiyle iç içedir.

Beş yıldızlı otellerde kullanılan Türkiye'nin ilk ve tek elektronik kapaklı hijyenik totolet sistemi klozetlerimizde mevcut olup öğrenci yalnız kendinin kullandığı folyolu klozetlerde ihtiyacını gidermektedir. Su armatürlerimiz fotoselli olup öğrencinin elini değmeden el temizliğini yapmasını sağlamaktadır.

Türkiye'nin ilk Yaşam Becerileri Evi özel tasarlanmış ev iç modeliyle öğrencilere günlük yaşam becerilerini kazandırmakta, onları hayata hazırlamaktadır.

Artık ebeveynler çocuklarıyla ilgili şu şikayetleri çok az belki de hiç dile getirmeyecekler: "Oğlum–kızım çorabını bile giyemiyor, ayakkabısını bağlayamıyor, odası çok dağınık, evde olmasam açlıktan ölecek, dolu bardağı taşıyamıyor, bir söküğünü bile dikemiyor, hatta bir yumurtayı soyarken bile yumurtayı paramparça ediyor." vb.

İnci ayrıcalıklarından bazıları şunlardır :

  • Buz Pateni
  • 3D Cep Sineması
  • Mental Aritmetik
  • Yaşam Becerileri Evi
  • Zeka Oyunları Atölyesi
  • Tam Zamanlı Sağlık Hizmeti
Akıllı Tahta
Bahçe
Oyun Parkı
Sinema Salonu

SPOR & SANAT KULÜPLERİ

Öğrencilerimiz sosyal kulüpler çerçevesinde satrançzeka oyunları ve web tasarım ile sosyal beceriler edinirler.

İnci Koleji'nde öğrenciler başka hiçbir okulda bulamayacakları ayrıcalıklara da sahiptir. Bunlardan en önemlisi, Yaşam Becerileri Evi'nde günlük hayattaki yaşam becerilerini deneyimleyerek öğrendiği dersimizdir.

Öğrencilerimiz Yaşam Becerileri Evi'nde bir evde yaşananları seviyelerine uygun olarak görmekte, gözlemekte ve deneyimlemektedirler.

Ayakkabı bağcığını bağlamaktan çamaşır katlamaya, doğru vücut temizliğinden çalışma masasının düzenine, kek yapmaktan kahvaltı sofrası hazırlamaya kadar eğlenceli, zevkli ve en önemlisi de aile zorunluluğu olmadan istekli yapılan derslerle öğrencilerimiz hayata hazırlanmaktadırlar.

Akıl Oyunları
Buz Pateni
Görsel Sanatlar
Mental Aritmetik
Yoga

İnci yemek kültürü, sağlıklı, hijyenik ve "annemizin yemekleri" sloganıyla oluşturulmuştur.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi beslenmesi okul mutfağında sağlıklı ve hijyenik ortamda pişirilir. Yemeklerimiz aydınlık, ferah, manzaralı çatı katımızda öğrencilerimize sunulur.

Servis elemanları günlük değişen kıyafetleriyle yemek servislerini yaparlar. Öğrencilerimize, kahvaltı; ana sınıfı ve ilk dört sınıfta, ikindi beslenmesi; ana sınıfı ve ilk üç sınıfta verilir.

Yemek hizmetimize dahil olmayan üst sınıf öğrencileri aynı anlayışla dizayn edilen ve işleyen İnci Cafe'de beslenme ihtiyaçlarını giderebilirler.

Organik Beslenme

Onur Koleji Kampüsü Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Onur Koleji Kampüsü yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Onur Koleji Kampüsü İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN