YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN

Çankaya Pınar İlköğretim Okulu

1
  Ankara
  -
  Yabancı Dil
  Kuruluş Yılı
  OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

  Pınar Eğitim Kurumları faaliyetlerine ilk olarak 1997 yılında Balgat’ta başladı. Özel Pınar İlköğretim Okulu Barış MANÇO caddesine 5 numaralı binada 11 derslikle faaliyete başladıktan kısa bir süre sonra eğitim öğretimde kendini ispatladı. Başlangıçta 37 öğrenciye hizmet veren okul kısa bir süre sonra kapasitesini doldurarak kurucuları ve şirket yöneticilerini yeni arayışlara sevk etti. Eğitim Öğretimin geniş ve ferah mekanlarda daha iyi yapılabileceği gerçeğinden hareketle Yenimahalle Belediyesi Macunköy semtinde satın alınan arsada ve yeni bir kampüs için faaliyetlere başlandı. Özel mimari tasarımıyla dikkat çeken projenin temelleri Başbakan Yrd. Abdullah GÜL ve çeşitli yetkililer tarafından 8 Kasım 2003 tarihinde atıldı. 9 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan yeni bina Urankent’te Eylül 2004’te faaliyete girdi. 5622 m² kapalı alana sahip bina her türlü teknolojik altyapıya uygun olarak tasarlandı.Kapalı Spor Salonu, Konferans Salonu, Laboratuarlar ve bir çok sosyal faaliyetlere uygun mekanları bulunan okulun açılısı 28 Nisan 2004’te M.E.B. Bakanı Hüseyin ÇELİK, İçişleri Bakanı Abdülkadir AKSU ve bir çok yetkilinin katıldığı bir törenle yapıldı.

  24 derslikte ve 604 öğrenci kontenjanıyla faaliyetlerini sürdüren Pınar Eğitim Kurumları böylece Özel Damla Anaokulu , Özel Yenimahalle Pınar İlköğretim Okulu , Özel Çağlayan Anadolu Lisesi ve Özel Çağlayan Fen Lisesi olmak üzere dört alanda eğitim öğretimde hizmet verir hale geldi.

  Yatırımını insana yapan Pınar A.Ş. Yönetim Kurulu okulun geleceği için Pınar personeli ile sürekli görüş alışverişini sürdürmektedir. ‘Geleceğin temelleri atılıyor’ sloganı ile devam eden eğitim kurumlarımız bugün sevgi ve bilginin paylaşıldığı yer olmaya devam etmekte ve değerli öğrencilerimizin en iyi eğitim öğretimi alabilmeleri için tüm çabalarını sürdürmektedir.

  Ayrıca Çankaya’da Eğitim-Öğretimini sürdürmekte olan Balgat Pınar’ın daha geniş alanlarda eğitim öğretim hizmetini sürdürebilmesi için şirket yönetimi hızlı ve etkili bir çalışmayla, öğrenci ihtiyaçları göz önünde tutularak modern bir bina yaptırmış ve 2008-2009 eğitim öğretim yılına, öğrencilerimiz bu binamızda başlamışlardır.

  Çankaya Pınar İlköğretim Okulu Fiyatları

  Ort. Sınıf Mevcudu 20

  FİZİKSEL İMKANLAR

  Organik Beslenme

  Çankaya Pınar İlköğretim Okulu Yorumları

  1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
  2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
  3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
  4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

  Çankaya Pınar İlköğretim Okulu yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
   
  0 Yorum
  Akademik Başarı
  Yabancı Dil Eğitimi
  Eğitim Kadrosu
  Kampüs Olanakları
  Spor/Sanat Kulüpleri
  Okul/Veli İlişkisi

  Çankaya Pınar İlköğretim Okulu İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

  İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN