YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN

Anaşehir Koleji Kampüsü

1

  İlkokulu - Ortaokulu

  Ankara
  İngilizceYabancı Dil
  Kuruluş Yılı
  OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okul şu an bulunduğunuz yere km mesafede. Haritada görün !

  Vizyonumuz

  Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, nitelikli bireyler yetiştiren, örnek gösterilen ve öncelikli tercih edilen, öncü bir kurum olmaktır.

  Misyonumuz

  Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda; cumhuriyetine bağlı, spor-kültür ve sanatla ilgili, çevresine duyarlı, yaparak-yaşayarak-araştırarak öğrenen, iletişimi güçlü, sosyal, başarılı, toplumda örnek gösterilen bireyler yetiştirmektir.

  Anaşehir Koleji Kampüsü Fiyatları

  TANITIM GÜNLERİ : 01 Mayıs 2014 - 01 Eylül 2014

  KAYIT BİLGİLERİ

  FİYAT LİSTESİ EĞİTİM YEMEK TOPLAM AYLIK
  ANAŞEHİR ANAOKULU

  6.600,00

  1.680,00

  8.280,00

  690,00

  ANAŞEHİR İLKOKULU

  9.000,00

  1.680,00

  10.680,00

  890,00

  ANAŞEHİR ORTAOKULU

  9.000,00

  1.680,00

  10.680,00

  890,00

  Yemek ücretine sabah kahvaltısı ve öğle yemeği dahildir.

  İNDİRİMLERİMİZ:

  • Peşin ödemede İndirim
  • Kamu çalışanlarına ve anaokullarımız mezunlarına İndirim
  • Her kardeşe İndirim

  Okulumuz bu yıl açıldığı için, indirimli fiyat uygulamaktadır. Bu yıl başlayan velilerimiz, bizimle oldukları sürece; sadece enflasyon oranında yıllık artış göreceklerdir. İleriki yıllarda yapılacak artışlardan etkilenmeyeceklerdir.

   

  Okulumuz taksitli ödemeler için; Zıraat Bankası ile anlaşmalıdır. Yapılan anlaşma gereği, kullanılan eğitim kredisinin her türlü masrafı kurumumuz tarafından karşılanmaktadır. Zıraat Bankası kredi kartlarına komisyonsuz 12 aya kadar taksit imkanı vardır.

  EĞİTİM

  Okulumuzda program; sabah saat:09.00-18.00 arasında olacaktır. 9:00-15:00 arasında akademik çalışmalar yapılacaktır. Akademik başarı kadar sosyal başarı da çok önemlidir. Bu kapsamda çocuklarımız 20 farklı branş içinden (bale, drama, modern danslar, halk dansları, müzik ve orf, yoga, satranç, plastik sanatlar, bilgisayar, basketbol, voleybol, hentbol, okçuluk, zeka atölyesi vs. gibi ) beş adet aktivite seçeceklerdir. Her gün seçtikleri bu etkinliklerden15:00-16:00 saatleri arasında birisine katılacaklardır. SKS (Spor-Kültür-Sanat) etkinlikleri , 16.00'da sona erecekir. Etkinlik saatinde çocuklarımız hem dinlenmiş, hem stres atmış olacaklardır. Bunun ardından 16.00-18.00 arası ücretsiz etüt yapılacaktır. Etüt çalışmasında; bütün ödevler okulda öğretmenlerimiz eşliğinde yaptırılarak eve ödev gönderilmeyecek, çocuklarımızın ödev kabusu bitecek eve gidince ebeveynleri ile daha sağlıklı bir iletişim kuracaklardır. Böylece, öğrenmenin gerçekleşmesi için yapılacak günlük tekrar da yapılmış olacaktır. Okulumuzda bütün aktiviteler bittikten sonra saat:18.15'de servisler hareket edecektir. İşinden geç dönen velilerimizi mağdur etmemek amacıyla okulumuz nöbetçi öğretmenlerimiz eşliğinde her gün 19:30'a kadar hizmet verecektir. Okulumuzda 1. sınıftan itibaren yoğun yabancı dil eğitimi İngilizce olarak verilecek, ikinci yabancı dil olarak rusça ve almanca seçmeli olacaktır. Cumartesi günleri 9:00-13:00 arasında okulumuzda, Türkçe, matematik, sosyal bilgiler ve fen bilgisi derslerinden kurslarımız olacaktır. Dershane mantığında işleyecek, bu faaliyetimizde ücretsiz olacak ve katılım isteğe bağlı olacaktır. Haftasonu istekli öğrencilerimize mental aritmetik derslerimiz olacaktır. Sosyal kültürel sportif faaliyetler ve etkinliklerimiz şuan anaokullarımızda olduğu gibi; her türlü kültürel geziler, sinema, tiyatro faaliyetleri yapılacaktır.

  Ort. Sınıf Mevcudu 20

  FİZİKSEL İMKANLAR

  SPOR & SANAT KULÜPLERİ

  Akademik başarı kadar sosyal başarı da çok önemlidir. Bu kapsamda çocuklarımız 20 farklı branş içinden (bale, drama, modern danslar, halk dansları, müzik ve orf, yoga, satranç, plastik sanatlar, bilgisayar, basketbol, voleybol, hentbol, okçuluk, zeka atölyesi vs. gibi ) beş adet aktivite seçeceklerdir. Her gün seçtikleri bu etkinliklerden15:00-16:00 saatleri arasında birisine katılacaklardır.

  Bale
  Basketbol
  Drama
  Görsel Sanatlar
  Halk Dansları
  Hentbol
  Modern Dans
  Müzik
  Okçuluk
  Satranç
  Voleybol
  Yoga
  Organik Beslenme

  Anaşehir Koleji Kampüsü Yorumları

  1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
  2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
  3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
  4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

  Anaşehir Koleji Kampüsü  yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
   
  0 Yorum
  Akademik Başarı
  Yabancı Dil Eğitimi
  Eğitim Kadrosu
  Kampüs Olanakları
  Spor/Sanat Kulüpleri
  Okul/Veli İlişkisi

  Anaşehir Koleji Kampüsü İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

  İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKUL YETKİLİLERİ SİZİ ARASIN