YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ
İncelediğiniz okul hakkında herhangi bir görüşünüz varsa, lütfen paylaşınız... Yorumunuz diğer veliler için değerlidir.
Çocuğunuza özel fiyat bilgisi & diğer sorularınız için OKUL SİZİ ARASIN
Özel Neşem Anaokulu
Trabzon
İngilizceYabancı Dil
Kuruluş Yılı
OKUL BANA NE KADAR UZAK ? Bu okula ait mesafe bilgisi bulunmamaktadır.

Neşe Ersoy tarafından kurulan Özel Neşem Eğitim Kurumları eğitim dünyasına, 1974 yılında ablası Tülay Aksoy ile İstanbul Osmanbey’deki Tülay Anaokulunu açarak adım atmıştır. Trabzonlu olması sebebi ile ve Trabzon’da olmayan bir ilki başlatarak, 1984 yılında tarihi bir binada Özel Neşem Anaokulunu açmıştır.

1990-1991 yılları arasında Ali Osman Ulusoy’a ait tarihi konakta ilkokulu açarak, 1998-1999 yıllarında ilköğretime geçiş yapmıştır. 1993 yılında Trabzon’a Moskova Bolşoy Bale Okulundan bale öğretmenini okullarına getirip, Trabzon’un ilk bale eğitimini ve sanattaki gelişimini sağlamıştır.

1998-1999 yıllarında ilköğretim olan Neşem Koleji, akıllı tahtalı sınıfları, bilgisayar ve fen laboratuvarları, etkinlik ve jimnastik salonu ile akademik yöndeki başarılı çalışmalarıyla, 70 bin ilköğretim içerisinde, SBS Türkiye 47.liğine yükselmiştir.

Özel Neşem Okulları akademik çalışmaları ve sosyal faaliyetleri yanında tarihte; sanat ve kültürün beşiği olarak bilinen Trabzon’un, gelişim ruhuna uyumlu olarak 35 kişilik piyano ve diğer enstrümanlarla (keman, yan flüt, gitar vs.) öğrencilerini her yıl konserlere hazırlar. Sporda lider şehirlerden biri olması sebebiyle, şehrin her yerinde bulunan kapalı spor salonlarını da kullanarak, geniş açıdan çocuklara yaşattıkları bu çalışmalarla, bölge ve il 1.likleri almaya devam ettirecek çalışmalar yürütülmektedir. Akademik, sanat ve spor alanlarında, Fen ve Anadolu liselerine, Güzel Sanatlar, Spor ve Sosyal Bilimler liselerine her yıl başarılı öğrenciler kazandırılır. Bununla beraber öğrencileri yetenekleri doğrultusunda geliştiren çalışmalar yıllardan beri sürdürülmektedir.

2010-2011 Eğitim-Öğretim yılında, gelişen ve geliştiren çalışmalarını İstanbul’a taşıyan Neşe Ersoy, İbak Köşkü’nde Neşem Anaokulu Suadiyeyi hizmete açmıştır. Eğitimde butik anlayışın ve bireysel çalışmaların önemine dikkat çekmek isteyen kurucumuz, çocukların kalabalık, kampus okullarda keşfedilmesini beklemek yerine, nezih ve ferah ortamlarda, birebir eğitim görmesinin, özellikle anaokul ve ilköğretim çağındaki çocuklar için önemli olduğunu düşünmektedir. Bu düşünceden hareketle butik okulculukta öğrencilerin kendilerini aile ortamında hissetmesi, sevilmesi-önemsenmesi, verilen eğitimde çocuğun özüne inmede daha yararlı olduğu düşüncesi benimsenmiştir.

38 yıldır devam eden Özel Neşem Eğitim Kurumları, gelişimlerini bundan sonrada aynı doğrultuda devam ettirecektir.

Özel Neşem Anaokulu Fiyatları

İNDİRİMLER

FİZİKSEL İMKANLAR

Bahçe
Bilgisayar Laboratuvarı
Çok Amaçlı Salon
Oyun Parkı

ETKİNLİKLER

Görsel Sanatlar
Halk Dansları
Modern Dans
Müzik
Tiyatro

FOTO/VİDEO

YEMEK

Organik Beslenme

Özel Neşem Anaokulu Yorumları

1) Yorumunuzun diğer ebeveynler için değerli olacağını düşünerek, lütfen gerçek ve doğru yorumlarda bulununuz.
2) Öğretim kurumuna ve/veya çalışanlarına hakaret ve küfür içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
3) Siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmayınız.
4) Yorumlar sahibine aittir ve yorumlarda Dogruokul.com’un görüşü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.

Özel Neşem Anaokulu yorumlarını ve okulun ortalama puanını görebilirsiniz..
 
0 Yorum
Akademik Başarı
Yabancı Dil Eğitimi
Eğitim Kadrosu
Kampüs Olanakları
Spor/Sanat Kulüpleri
Okul/Veli İlişkisi

Özel Neşem Anaokulu İletişim, Telefon, Adres Bilgileri

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN, OKULYETKİLİLERİ SİZİ ARASIN