x

Liv Koleji Bursluluk Sınavı

Liv Koleji Bursluluk Sınavı 2018

 

Liv Koleji Çekmeköy, yeni kampüsüne öğrenci kabul etmek için için 17 Şubat'ta "Liv Koleji Bursluluk Sınavı" düzenleyecek ve başarılı öğrencilere farklı oranlarda eğitim bursu verilecektir.
 

Yüzde 100 Burs İmkanı!


Liv Koleji Bursluluk Sınavı BaşvuruLiv Koleji, Çekmeköy’de açılacak ilk kampüsüyle 2018-2019 eğitim öğretim yılında öğrencileriyle buluşuyor. 

Liv Koleji Çekmeköy kampüsü geniş bir alan üzerine kurulmuş modern binası, akıllı ve çevre dostu mimarisi, geniş yeşil alanları, spor alanları, teknolojik altyapısı, laboratuvarları ve fiziki donanımıyla öğrencilerine sıradışı bir eğitim ortamı sunuyor.

Eylül'de eğitim öğretime başlayacak Liv Koleji Çekmeköy, yeni kampüsüne öğrenci kabul etmek için için 17 Şubat'ta "Liv Koleji Bursluluk Sınavı" düzenleyecek ve başarılı öğrencilere farklı oranlarda eğitim bursu verilecektir.
 

Liv Koleji Bursluluk Sınavı hakkında detaylı bilgi almak ve ön başvuruda bulunmak için aşağıdaki yukarıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Liv Koleji Çekmeköy hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
 

http://www.dogruokul.com/index.php?/haberler/detay/liv-koleji-bursluluk-sinavi/862