x

Mektebim Koleji Fiyatları

Mektebim Koleji Fiyatları

 

Mektebim Koleji fiyatları anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve okulun bulunduğu şehire göre değişmektedir.

Türkiye'de toplam 52 kampüsü bulunan Mektebim Okulları, bu 52 kampüste 165 özel okulla hizmet vermektedir. Mektebim koleji fiyatları kampüsün bulunduğu şehir ve eğitim seviyesine göre değişmektedir.

2019 yılı Mektebim okulları ücretleri & avantajlı erken kayıt indirimlerini öğrenmek için lütfen aşağıdaki formu doldurun

 

Mektebim Okulları Ücretleri 2019 Erken Kayıt İndirimi


 

Mektebim Koleji Anaokulu Fiyatları

 

Mektebim anaokullarına öğrenciler, görüşme ile alınıyor. Anaokula hazır oldukları belirlenen öğrenciler kabul ediliyor. Mektebim Koleji Anaokulu fiyatları şehire göre yıllık 7.000 TL ile 18.000 TL arasında değişmektedir.

 

Mektebim Koleji İlkokul ve Ortaokul Fiyatları

 

İlkokul öğrencileri 1. 2. ve 3. sınıf için mülakatla okula ön kayıt yapılıyor. Ön kayıdı tamamlanan öğrencileri velileriyle beraber psikolog eşliğinde bir görüşmeye alıp, ilgili sınıf için hazır olan öğrencilerin kesin kayıdı gerçekleşiyor. ilkokul 4. sınıf ve ortaokul öğrencileri için ise Mektebim Koleji Bursluluk Sınavına girip, başarılı öğrencileri bursla ödüllendirerek Mektebim Okulları'na kabul ediliyor. Mektebim Koleji fiyatları ilkokul için şehire ve kampüse göre 7.000 TL - 18.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. 

 

Mektebim Okulları Lise Ücretleri

 

Mektebim Okulları Anadolu Lisesi ve Fen Lisesine kayıt için LGS puan şartı aramıyor. Bunun yerine Mektebim Öğrenci Tanışma Sınavı uygulayarak öğrenci alıyor.

 

Evinize yakın Mektebim Okulları'nı incelemek ve ilgilendiğiniz Mektebim Koleji fiyatları, erken kayıt avantajları hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için tıklayın

 

Mektebim Kampüslerinizi inceleyip özel fiyat almak için tıklayın.

http://www.dogruokul.com/haberler/detay/mektebim-koleji-fiyatlari/573