x

Bilnet Okulları Kartal

Bilnet Kartal

 

Bilnet Okulları Kartal kampüsü açılıyor. Bilnet Kartal kampüsü 2018 Eylül'de anaokulu, ilkokul ve ortaokul seviyelerinde eğitim ve öğretime başlayacak. 


Bilfen Şirketler Grubu markası olan Bilnet Okulları, İstanbul anadolu yakasındaki ilk kampüsünü Kartal'da açıyor.

Çağımızın eğitim ve öğretim gereksinimlerini düşünülerek tasarlanan Bilnet Kartal kampüsünde, çok amaçlı salon, açık oyun ve spor sahaları, yüksek teknolojiyle donatılmış sınıflar, kapalı spor salonu ayrıca çocukların yeteneklerini keşfetmek için sanat & müzik ve atölyeleri bulunuyor.

Teknolojinin, eğitimin ayrılmaz bir parçası olduğu bilinciyle, Lego education, Robotik Kodlama, Ardunio ve We Do 2.0 gibi uygulamalarla öğrenmeyi ve üretmeyi çeşitlendirici uygulamalar yapılıyor. 

 

Bilnet Kartal

 

Bilnet Okulları Felsefesi

 

Bilnet Okulları ana kucağından yüksek öğretim basamağına kadar geçen süreçte çağın eğitim stratejileri, teknoloji ve yöntemlerini kullanarak geleceğe yön verebilen evrensel düşünebilen ilgi yetenek ve hedeflerine uygun Atatürk ilke inkılaplarına bağlı mutlu ve üretken bireyler olarak yetiştirme vizyonuna sahiptir.


Her çocuk yaratıcıdır ancak ondaki yetenekleri bulup çıkarmak iyi bir eğitim kadrosuyla mümkündür.


Bu anlayışla Anaokulu, İlkokulu, Ortaokul ve Anadolu Lisesiyle tüm Türkiye’de Bilfen Şirketler Grubu'nun bir markası olarak var olacaktır. 30 yıllık Bilfen tecrübesi eğitimdeki kalitesini ispatlamış olan Bilfen öğretmenleri ve koordinatörleri ile yapılanmış Bilnet Okulları aynı hedef ve disiplinle çalışmalarına başlamıştır.


Bilnet Okulları'nda eğitim alacak olan öğrencilerin birer dünya vatandaşı olabilmeleri akademik başarıyı sosyal ve dil becerileriyle geliştirip yabancı dil anlamında dünya dili olan öncelikle İngilizceyi her öğrencimize öğretebilmek asıl hedeflerimiz arasındadır.

 

Bilnet Okulları bir Bilfen Kuruluşudur

 

 

Bilnet Kartal kampüsü fiyatları, fiyat listesi, bursluluk sınavı, erken kayıt indirimi veya kampüs hakkında detaylı bilgi & randevu için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

 

http://www.dogruokul.com/haberler/detay/bilnet-okullari-kartal/887